Китай збирається відкрити свій перший у Європі університет
События в миреmind.ua6 дней назад

Китай збирається відкрити свій перший у Європі університет

У 2024 році в Будапешті почне працювати відділення шанхайського Університету Фудань. Це перше відділення, яке китайські вузи відкривають в ЄС, повідомляє Коммерсант з посиланням на The Times.

Університет Фудань – один з найпрестижніших і найстаріших вузів у Китаї. Він постійно входить у список найкращих університетів світу. У нинішньому році Фудань займає 70-е місце в рейтингу університетів світу за версією Times Higher Education.

На облаштування кампусу Університету Фудань в Будапешті влада Угорщини готова виділити 2,2 млн євро. В університеті, який зможе прийняти до 6 000 студентів, будуть викладати економіку, міжнародні відносини, медичні та технічні науки.

Як зазначили в прес-службі прем'єр-міністра Угорщини, поява будапештського відділення Університету Фудань «підвищить стандарти освіти в Угорщині», збільшить обсяг інвестицій Китаю в країну і надасть Угорщині можливість «стати регіональним центром знань».

Поява відділення китайського вузу в Угорщині викликає деяке занепокоєння європейських спостерігачів у зв'язку з можливим поширенням впливу Китаю в Центральній і Східній Європі через академічне середовище.

Тим часом в 2018 році в Будапешті був закритий кампус приватного Центрально-Європейського університету (ЦЄУ), який був заснований Джорджем Соросом і працював в Угорщині з 1993 року. Кампус було перенесено до Відня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Это печально. Хотелось бы, чтобы втрое.
Dirhem
У Вас, я так понимаю, с математикой всё хорошо. Пятёрка, наверное. По стобальной системе.
е
И только тупое свидомое стадо будет жаждать вколоть себе американскую вакцину на офигительные бабки с риском получить паралич или просто сдохнуть.. Но такие как Елена будут этому только рады, это ведь все во славу Америки..
е
Тьфу..а если в Европе вашей каждый час надо будут головой о стенку биться тоже начнете???
е
Елена, что-то побочки у вакцины твоих супер-пупер америкосов все больше и больше... Ждём твоих сказок о том что никто ничего не понимает, ну кроме тебя разумеется... Прокомментируй статью, не стесняйся..
е
Опа...по братски белорусы помогали, но майданутые готовы продать белорусов за печеньки...чисто по свидомому
Луна-2
поживем -увидим...Но как же ты засрал своею ненавистью к России... то, что, завтра придет Байден, уже ничегошеньки не изменит ...Ну даст он свои очередные санкции.. Ну сделает Россию главным злом . -ну и что ..РОССИЯ выдержит все,а Украина - попомни мои слова - загнется и без санкций, малыш!