Китайська пустеля перетворилася в оазис після 70 років озеленення
События в миреcikavosti.com21 января 2021

Китайська пустеля перетворилася в оазис після 70 років озеленення

Пустеля Му-Ус, одна з чотирьох головних пустель в Китаї, «зникла» з карти північно-західної провінції Шеньсі, оскільки 93,24% спустошених земель стали зеленими.

Пустеля займала площу в 42 200 квадратних кілометрів. Раніше це була земля без дерев і сільськогосподарських угідь. Через вітри і піщані бурі з Му-Ус місто Юйлінь, розташоване на краю пустелі, було змушене тричі рухатися на південь. Починаючи з 1959 року місцеві жителі садили дерева, щоб стримати вторгнення піщаних бур. Багаторічні зусилля розширили зелену частину до 400 кілометрів на північ. «Говорячи, що пустеля зникла на карті, ми маємо на увазі, що спорожніла земля зникла на сьогодні. Якщо ми продовжимо наші зусилля, то іще близько 30 000 гектарів площі з піщаними дюнами зникнуть », – прокоментував Дан Шуанжень, глава лісового бюро провінції Шеньсі. У 1950-х роках в місті Юйлінь рівень лісового покриву становив всього 0,9%, але зараз він досяг 33%. Зараз місцеві жителі докладають усіх зусиль, щоб надолужити час, втрачений через пандемію COVID-19. Вони планують висадити дерева на 400 гектарах піщаної землі до кінця травня. Озеленення пустелі призвело не тільки до розв’язання проблеми з піщаними бурями, воно являє комплексний розвиток регіону. Тепер місцевість може виробляти понад 1000 кілограмів продовольчого зерна, раніше цифри варіювалися від 100 до 150 кілограмів. Також, в минулому дохід на душу населення становив лише 200 – 300 юанів (30 – 40 доларів), але зараз він перевищує 30 000 юанів (4 200 доларів), про це повідомляє Ши Гуаньїнь, секретар парткому села Шіліша, Діньбянь

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ке
Европе европейские тарифы!
Гость
И если поживём...
Миклухо-Маклай
Галицаи не интересуют. Это потомки кельтов. Фуфло. Интересуют настоящие гуцулы старой планины.
е
..ария Ленского из оперы "Евгений Онегин" в переводе на украинский новояз: "...паду чи я, дрючком продертий, чи мимо прошпандьорить вин..." .. А вообще согласно заявлений секретаря СНБО Данилова пользоваться обозначением "Галичина" нельзя так как нет такого географического и административного понятия на Украине)))... Раз Донбасс нельзя то и Галичина нельзя так же))))
Гвоздь
Власть требует к себе уважения... Это понятно. Всякое-разное чмо требует. Но уважение сперва нужно заслужить. И халявы, для власти, не должно быть. Перед тем как требовать к себе уважения, власть должна показать за что. А не за что. Зато ненависть к власти, в сочетании с презрением, способны разрушить любое ярмо.
е
Полицейских под суд, правительство в отставку за зверское избиение мирных протестующих))).. А че в Украине же так было, этого же требовали те же европейцы))) так что кушайте сами то чем кормили других...
е
Елена, видишь твои америкосы опять обосрались...
Авторские статьи
Политикачас назад
«Галицкий язык»: новояз, польско-украинский суржик или хорошо забытое старое? 2
События в мире2 часа назад
Европейцы в шоке от "непропорциональной демонстрации полицейских мускулов" 2
Видео3 часа назад
Что ждёт Донбасс? Яков Кедми о звонке Байдена Путину
Геополитика3 часа назад
«Три ступени к войне»: Альгис Микульскис об опасных маневрах НАТО и ошибке Украины
Политика3 часа назад
Дехристианизация Украины под грохот канонады 1
Геополитика3 часа назад
Смоленская катастрофа и бродячий цирк Мацеревича
Политика3 часа назад
Санкции Украины в отношении Белоруссии: никакой политики – просто бизнес
Политика15 часов назад
15 лет за "иронические высказывания". В чём обвиняют освобождённого под залог политолога Юрия Дудкина 2
События в мире18 часов назад
Наркотики, порно, оружие, шантаж отца. О чем Байден-младший промолчал в мемуарах - статья Daily Mail 2