События в миреnewformat.infoAug 31

Китайський блогер увійшов до списку найвпливовіших людей планети за версією журналу Time

nk_hauz/b6PhrA47g.jpeg

Б’юті-блогер з Китаю Лі Цзяці в цьому році увійшов до списку найвпливовіших людей планети за версією журналу Time.

На батьківщині цього 29-річного хлопця називають «королем продажів китайських товарів».

Його прямі ефіри в соціальних мережах, де він тестує косметичні новинки, чекають сотні тисяч глядачів. На акаунти Лі Цзяці підписані кілька мільйонів чоловік.

Щовечора блогер сідає перед камерою мобільного телефону і розповідає про б’юті-засоби. За його трансляціями стежать не тільки китайські модники, але і виробники косметики «made in China». Вони платять хлопцеві великі гроші, тому що завдяки його рекламі продажу злітають вгору. Одного разу Лі Цзяці за 5 хвилин продав 15 тисяч тюбиків губної помади. А якщо порахувати всі угоди, зроблені з його участю, то тільки губна помада принесла виробникам $ 142 мільйони.

— У світі прийнято вважати, що найкраща косметика виробляється у Франції та Америці, — каже Лі. — Сперечатися не буду, але скажу, що в моїй рідній країні теж є висококласні бренди, і я розповідаю саме про це. Я впевнений, що китайська косметика теж може дорого коштувати. Вона нітрохи не поступається європейській.

Закінчивши середню школу, Лі Цзяці влаштувався на роботу продавцем-консультантом в магазин косметики. На відміну від своїх колег, які тестували продукцію на шкірі руки і показували результат клієнтам, він не боявся показувати все на собі. Спочатку на хлопця тикали пальцями — мовляв, не дівчина, а фарбується — але він не звертав ні на кого уваги. Покупці, відчуваючи його щирість і зацікавленість, стали звертатися за допомогою тільки до нього.

А потім роботою юного китайця зацікавився стрімінговий сервіс Taobao Live. Він запропонував Лі вести прямі ефіри і розігрувати промокодом на знижки. Той погодився і залучив на платформу тисячі користувачів. У 2019 на Taobao Live побували 35 млн. Чоловік тільки для того, щоб переглянути б’юті-рекомендації китайського косметичного гуру.

Чи Цзяці рекламує не тільки косметику. У цьому році він продав 5 тисяч золотих злитків, зробивши це за одну хвилину і заробивши в якості відсотків з продажів кілька мільйонів доларів.

💬 Последние комментарии
ера
твоя цитата..." ИЛИ РАДУЮТСЯ тому, что другие не принимают нашей радости -так что ли?" ...Боже упаси....как такое ...могло в голову "приЙти"...а потом говоришь,что не наговариваем....ВОТ ПРИМЕР...на "ровном месте"...
ера
Моя цитата..."...не могу понять идиЕтов, которые бьют себя в грудь, доказывая всем ...как радуются они Успехам ВЯСЕЛОГО, обвиняя при этом в противоположном других..."...а так...понятно...?
Игбун Хохлов
Она сама носорог из семейства носорогов. Судя по ее еблыччу, у них в Вовой инцест.
Кинозритель
А где же, собственно, шедевр режиссёра с мировым именем - Сенцова, с многообещающим названием "Носорог"? Чего стесняться - современная украинская киноклассика, хуле?
Доброзычлывый украинець
Униатов скоро вывезем мощами в Ватикан к ПАПКЕ. Готовятся пусть великий рукоблуды и гомолюбы. Радует что эти ублюдки со всеми отбросами Украины, отрыжка нации - нацыками и необританские
Антиелена
А ты, пидарша вылизываешь анус амеровским уродам, всячески молишься на них, хотя они ни хера хорошего не сделали твоей же стране. Не ошибусь, если скажу, что у тебя трусы звездно-полосатого цвета. Ты боготворишь эту тряпку )))
ТАмара
Расстрел ЗЕДУРКУ и ПЕТРУЧЧО. Предлагаем восстановить смертную казнь за вредительство народу и государству.
Авторские статьи