События в миреnewformat.info31 авг.

Китайський блогер увійшов до списку найвпливовіших людей планети за версією журналу Time

nk_hauz/b6PhrA47g.jpeg

Б’юті-блогер з Китаю Лі Цзяці в цьому році увійшов до списку найвпливовіших людей планети за версією журналу Time.

На батьківщині цього 29-річного хлопця називають «королем продажів китайських товарів».

Його прямі ефіри в соціальних мережах, де він тестує косметичні новинки, чекають сотні тисяч глядачів. На акаунти Лі Цзяці підписані кілька мільйонів чоловік.

Щовечора блогер сідає перед камерою мобільного телефону і розповідає про б’юті-засоби. За його трансляціями стежать не тільки китайські модники, але і виробники косметики «made in China». Вони платять хлопцеві великі гроші, тому що завдяки його рекламі продажу злітають вгору. Одного разу Лі Цзяці за 5 хвилин продав 15 тисяч тюбиків губної помади. А якщо порахувати всі угоди, зроблені з його участю, то тільки губна помада принесла виробникам $ 142 мільйони.

— У світі прийнято вважати, що найкраща косметика виробляється у Франції та Америці, — каже Лі. — Сперечатися не буду, але скажу, що в моїй рідній країні теж є висококласні бренди, і я розповідаю саме про це. Я впевнений, що китайська косметика теж може дорого коштувати. Вона нітрохи не поступається європейській.

Закінчивши середню школу, Лі Цзяці влаштувався на роботу продавцем-консультантом в магазин косметики. На відміну від своїх колег, які тестували продукцію на шкірі руки і показували результат клієнтам, він не боявся показувати все на собі. Спочатку на хлопця тикали пальцями — мовляв, не дівчина, а фарбується — але він не звертав ні на кого уваги. Покупці, відчуваючи його щирість і зацікавленість, стали звертатися за допомогою тільки до нього.

А потім роботою юного китайця зацікавився стрімінговий сервіс Taobao Live. Він запропонував Лі вести прямі ефіри і розігрувати промокодом на знижки. Той погодився і залучив на платформу тисячі користувачів. У 2019 на Taobao Live побували 35 млн. Чоловік тільки для того, щоб переглянути б’юті-рекомендації китайського косметичного гуру.

Чи Цзяці рекламує не тільки косметику. У цьому році він продав 5 тисяч золотих злитків, зробивши це за одну хвилину і заробивши в якості відсотків з продажів кілька мільйонів доларів.

💬 Последние комментарии
Елена
Вы их лучше разместите на лини разграничения с ДНР и ЛНР, посмотрим как им там понравится.
А.Кашпировский
Лена, сходи к доктору. Тебе уже писали - ты застряла в 90-х и пишешь о том чего давно уже нет. Ты просто тупая, а умственное развитие у тебя остановилось лет в 16-17, потому ты тут вечно ноешь про "младую и красивую". Проснись уже, дура, это было лет 40 назад, а ты пишешь одну и ту же чепуху по пять раз в месяц, а то и в неделю. Раз есть время на херню - просто полазь в интернете и посмотри, там кроме нефти много чего нового. Тебя что-то на Ельцине и Чубайсе заклинило, очнись уже - Ельцин давно умер. Ты пишешь чушь и постоянно выставляет себя тупой маразматичкой. Давай уже к доктору, давно пора
Весёлый Роджер
Уже желающие страны выстроились в очередь по росту - пыдти воювати за своих щирых холуёв!!! Особливо им понравилась идея, що не xoxлота трусливая буде впереди биться з москалями, а сами паны! Як же цэ по щироxoxляче!!! Як там, про москальский танк ы хероя Опанаса, що всрался не з переляку, бо вид лютой ненависти до москалей! С.Семенченко - бежавшему сракой уперёд на москалей - Сала херою!
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))
Весёлый Роджер
Луночка, а может не с одной машинки-ноута, а с одной кровати? Ну зашла в гости к Шмули, из соседней палаты? :-))