События в миреglavcom.uaSep 26

КНДР готова до нових переговорів з Південною Кореєю

nk_hauz/Zh4am-N7g.jpeg

Сестра північнокорейського лідера Кім Е Чин заявила про готовність провести міжкорейський саміт, але якщо буде забезпечено взаємну повагу двох сторін. Про це повідомляє Reuters.

«Я думаю, що тільки при збереженні неупередженості та поваги один до одного може бути гладке взаєморозуміння між Північчю і Півднем», – сказала Кім Е Чен.

Вона додала, що обговорення має шанс для розв'язання проблем, включаючи поновлення спільного офісу для зв'язку між Північчю і Півднем. А також оголошення про припинення війни.

У КНДР звинувачують США в тому, що вони впродовж десятиліть заважають покласти край війні, вимагаючи відмовитися від ядерної зброї.

«Я відчувала, що атмосфера в південнокорейської громадськості, яка бажає вивести міжкорейські відносини з глухого кута і як можна швидше досягти мирної стабільності, непереборно сильна. У нас теж є таке ж бажання», – резюмувала Кім Е Чин.

Зазначимо, попри те, що держави де-факто не воюють вже майже 70 років, між ними досі не укладена угода про мир.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Мнение Дурагона никого не интересует.
е
Елена, это та самая Америка которая у тебя супер-пупер или есть еще какая-то?)))) не стесняйся поведай миру очередной свой тупой бред..
Игбун Хохлов
Просто возмутительные действия страны-агрессора.
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????
е
свидомые у вас как с логикой?))) это же "самый грязный и вонючий газ агрессора" и вы готовы его пропускать через свою чистую трубу?))) или деньги как обычно не пахнут?))