Коали опинились на межі вимирання в Австралії
События в миреua.news05 марта 2020

Коали опинились на межі вимирання в Австралії

За останні 20 років популяція коал в Австралії зменшилась на дві третини, а унаслідок лісових пожеж у штаті Новий Південний Уельс загинуло близько 5 тисяч особин. Тож природозахисні рухи вимагають визнати коал видом, який перебуває під загрозою зникнення.

Міжнародний фонд захисту тварин у своєму звіті вказує, що протягом 18 років, включно з періодом лісових пожеж з жовтня до січня 2019-2020 рр, в Австралії чисельність коал зменшилась на 29%-67%, передає The Guardian. Через знищення евкаліптових лісів коалам немає де мешкати та чим харчуватись. А відновити популяцію тварин буде непросто –  одна самка може народити лише один раз на рік.

Нагадаємо, в Австралії через масштабні лісові пожежі, які тривали з осені минулого року, загинуло більше 1 мільярда тварин. Через стихію повністю зник один із видів. Оскільки вогнем було знищено середовище життя коал, імовірність того, що вони зможуть відновити популяцію, вкрай низька.

За даними ООН, протягом останніх 40 років у світі стало на 60% менше тварин. З вини людини до 2070 року можуть зникнути 1700 видів тварин.

Написать комментарий