Колишній глава МЗС Азербайджану закликає почати війну проти Вірменії
События в мире06 мая 2020

Колишній глава МЗС Азербайджану закликає почати війну проти Вірменії

Екс-міністр закордонних справ Азербайджану Тофік Зульфугаров дав інтерв'ю, основна думка якого зводиться до заклику почати війну з Вірменією за Арцах.

«Останню заяву Мнацаканян означає просту річ: Мінський процес, його логіка« вбита ». Вірмени декларують свою позицію, і якщо ми продовжуємо переговори, то фактично, приймаємо цей «порядок» дня. Також кажуть, що, мовляв, одне добре: співголови заявляють про поетапне врегулювання, і глава МЗС Росії Сергій Лавров про це говорив. Але справа в тому, що тут також треба розібратися з основою резолюції Радбезу ООН: ця структура є єдиною організацією, найголовнішою, що приймає імперативне рішення, обов'язкове для виконання. Всі інші міжнародні організації, грубо кажучи, підлеглі ООН. І тільки ООН може передати їм якісь функції. Однією з таких регіональних організацій є ОБСЄ. Але, на відміну від ООН, ОБСЄ не може примушувати агресора до миру. Тобто, вона створює умови для проведення переговорів, може робити кроки для запобігання конфлікту. Як бачите, така собі сфера «добрих послуг». Але вони не можуть примусити Єреван звільнити окуповані території Азербайджану.

Виходячи з вищевикладеного, співголови озвучили це, і тепер одна зі сторін, тобто Вірменія, заявила про свою позицію таким чином. І співголови будуть шукати «середину». І якщо вірменська сторона буде наполягати на цій позиції, то все (а посередники мають на це право) просто скажуть: мовляв, ситуація така, і давайте обговорювати те, що можемо обговорити. Якщо Азербайджан погодиться на цей порядок денний, це буде означати те, що ми готові обговорити будь-які питання, включаючи і ті, які простоювали, тобто, включаючи питання про свою територіальну цілісність. Ось в чому логіка цієї заяви », - заявив екс-міністр. За його словами, переговори вичерпалися. «З точки зору нової ситуації варто відзначити фактор Нахчиван, від межі якого до Єревана всього 40 з гаком кілометрів. Це в межах досяжності систем залпового вогню типу «Град», - заявив екс-міністр. «І в даній цілісній картині я бачу, що навіть вірменська сторона готується до війни. І перспективи цієї війни вони хочуть використовувати по-іншому. Їх політична еліта бажає в ході цієї війни або щось зробити нам на шкоду - а якщо не вийде, і вони програють війну, то звинуватять свого союзника в особі Росії, перейшовши на бік Заходу. Тому пашіняновска еліта в даному конкретному випадку виконує свою програму-мінімум ... Дуже актуальним для всіх є впровадження в наше суспільство відчуття того, що війна - неминуча. І все компоненти суспільства - пропаганда, економіка, охорона здоров'я - повинні бути готові до цього, тому що війна буде не тільки в Карабасі, вона охопить всю територію двох країн - Вірменії і Азербайджану », - заявив Зульфугаров.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Зеленая собака
#ониженегры
О Николаич
Глупо требовать грамотности от гробовщиков! Из нужно самих закапывать, тогда будет толк!
Луна-2
Вова сломался...Несите другого... Много у нас таких Вов. Люди уже материться готовы. им не хватает слов. Разницы нет-Всё равно Нам диктуют выбрать из сортов гавна. Из-за бугра, в Вашингтоне ликуют. Марионетками сумка полна. Бедная, нищая Украина. Выбором снова беременна ты. После свободной любви на Майдане. Правят страною одни подлецы....
Елена
Украина социальное государство.
Дубина тупая
Ну а ты просто дебил, потому что мера из тебе не будет
Помидор
Вы дятлы?При пенсии 2000 грн
Луна-2
По- моему -эт о просто распил денег - Вдумайтесь сами -Евросоюз в котором большинство католиков выдает деньги на объединение своей греко-католической церкви и православной пусть и раскольнической церкви Да еще под управлением двух пап - Варфоломея и Папы Римского Здесь кроется главная интрига - кто кого? Либо Варфоломей ,либо католики -ППапа римский .Который тоже мечтает об экспансии на восток и захвате патриархальной церкви -пусть и раскольнической.и правильно заметил гость - "Это же гремучая смесь ."