Колумбія хоче відновити розпорошення токсичної речовини для боротьби з кокаїном
События в миреbabel.ua29 августа 2020

Колумбія хоче відновити розпорошення токсичної речовини для боротьби з кокаїном

Колумбія хоче відновити розпорошення з повітря токсичної хімічної речовини у сільських районах, щоб зупинити зростання коки — головного інгредієнта кокаїну. Про це повідомляє CNN.

Під час розпилення зазвичай використовується гліфосат — хімічна речовина, яку Всесвітня організація охорони здоровʼя повʼязує з раком і класифікує як «ймовірно канцерогенну для людини». Уряд Колумбії стверджує, що розпорошення можна зробити безпечно, але критики стверджують, що це небезпечно і неефективно.

У 2015 році тодішній президент Хуан Мануель Сантос зупинив цю практику, але його наступник президент Іван Дуке хоче отримати дозвіл на відновлення такого розпилення. Уряд Дуке заявляє, що знищення посівів коки обмежить торгівлю людьми і насильство з боку наркобанд.

Наразі виробництво кокаїну в Колумбії перебуває на рекордно високому рівні. Відповідно до останнього звіту ООН про наркотики, Колумбія виробляє близько 70% світового кокаїну, і хоча розмір врожаю трохи знизився, обсяг виробництва зростає через підвищення продуктивності.

Фермер Хосе Давид Ернандес, який вирощував коку до 2018 року, згадує повітряні фумігації в 2003 і 2004 роках. За його словами, гербіцид падає на поле як токсичний туман і викликає настільки сильне подразнення, що шкіра починає кровоточити.

Наукові дебати про небезпеку гліфосату тривають. У той час як ВООЗ повʼязала цю речовину з раком, Агентство з охорони навколишнього середовища США «виявило, що при використанні гліфосату відповідно до нинішніх рекомендацій немає ніяких ризиків для здоровʼя людини».

Водночас CNN наголошує, що в Колумбії гербіцид часто розпорошується на величезні площі землі без попередження людей.

У 2008 році Еквадор подав позов до Міжнародного суду, стверджуючи, що цим розпорошенням Колумбія завдає шкоди їхньому природному середовищу. Тоді суд став на сторону Еквадору.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ЭТО ЧТО ТО ОСОБЕННОГО
ЖАЛЬ ЧТО ЕВРОПА НЕ УСЛЫШАЛА ЭТОГО ЦЕЦАДЗЕ! ПОЛОВИНА ЕВРОПЫ СО СМЕХУ БЫ ПОМЕРЛА!
эти прай
Дебилы блять
куку
отлично воно мае рацию!
Луна-2
Безграмотными людьми всегда легче управлять А тем более на Украине . где сделали закон про одну "соловьину".Беда в том,, что на мове никто не хочет читать ...Даже щирые украинцы,для которых этот закон и приняли.. Книги на русском- они более богаче выражают мысли автора, более интересны,чем те же книги, тех же авторов, но ...Уже на украинском .Ж Да вот и пример .Лариса Ницов - Для пропаганды своих книжонок -которые никто не читает- она стала ярой патриоткой- кидающейся мелочью в кассиршу, за то, что та ответила на русском. Для чего она кидалась -Ну хотя бы для того, чтобы показать, что она ярая патриотка- пишущая на украинском, и к тому же детская писательница -привлечь внимание к своим книжонкам ...Если бы они хоть совсем немного соответствовали русским книгам - их бы покупали .Так нет, та же книга с одинаковым сюжетом, на украинском, одна сплошная глупость, которую и читать не хочется
мм
ого
КЛЕПТОКРАТИЯ - ВЛАСТЬ ВОРОВ
Клептократия (от др.-греч. «воровать» + «господство, власть»; буквально «власть воров») — правительство, контролируемое мошенниками, использующими преимущества власти для увеличения личного богатства и политического влияния, с помощью расхищения государственных средств, иногда даже без попыток имитации собственно честной службы народу. Для клептократии характерна вертикально интегрированная коррупция.
КНИГА
Василий Тертый. Криминальная элита Украины.