Компанія в США викупила вугільну електростанцію для майнінгу біткойнів, чим викликала протест екологів
События в миреmind.ua17 апреля 2021

Компанія в США викупила вугільну електростанцію для майнінгу біткойнів, чим викликала протест екологів

Десять років тому збанкрутілий власник вугільної електростанції Greenidge в Дрездені (штат Нью-Йорк) передав її для розбору на металобрухт і відмовився від прав на експлуатацію. Сім років будівля стояла закинутою, але тепер на електростанції майнять біткойни, пише vc.ru з посиланням на New York Focus.

У 2014 році електростанцію купила приватна інвестиційна компанія Atlas Holdings і переобладнала в станцію, що працює на природному газі. Але в 2017 році її переробили ще раз – щоб обладнати для майнінгу біткойнів.

Atlas побачила можливості в зростаючій вартості біткойна і оголосила в березні 2021 року, що до вересня вийде на Nasdaq шляхом злиття з компанією-«пустушкою».

Розповідаючи про угоду інвесторам, компанія назвала Greenidge «національною моделлю» і оголосила про розширення в 25 разів до 2025 року в Дрездені та інших місцях в США.

Екологи побоюються, що десятки вугільних електростанцій, які вийшли з експлуатації, можуть так само переробити для майнінгу біткойнів або в інші центри обробки даних, пише видання.

У листі губернатору Нью-Йорка група EarthJustice і відділення екологічної організації Sierra Club попередили, що майже 30 інших електростанцій в північній частині штату Нью-Йорк можуть переобладнати в ЦОД з «катастрофічними» викидами.

За оцінками EarthJustice, якщо Greenidge буде працювати майже на повну потужність, викиди CO2 виростуть до 1,063 млн тонн на рік – це на 65% вище дозволеної норми в 641 тисячу тон.

У 2020 році викиди Greenidge виросли майже в десять разів – з 28 000 тонн в січні до 243 000 тонн в грудні.

Greenidge повідомила потенційним інвесторам, що обладнання для майнінгу споживає 19 МВт електроенергії – менше однієї п'ятої дозволеної потужності електростанції.

До кінця 2022 року компанія планує наростити потужність до 85 МВт. За власними даними, за фінансовий рік, що закінчився в лютому, на станції добули 1186 біткойнів.

Зараз Greenidge добивається дозволу місцевої влади на будівництво чотирьох будинків, в яких розмістить обладнання для майнінгу.

Чи дозволять повторити модель на інших електростанціях, залежить від Департаменту із захисту навколишнього середовища штату Нью-Йорк (DEC). Але, наприклад, у вересні 2020 року екологи зверталися в DEC з проханням відкликати дозвіл у Greenidge, проте в департаменті відповіли, що «об'єкт відповідає всім дозволеним умовам».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гнум
В прокуратуре одни аморальные ,чужих мужей отбивают.
Н
Люди в чате пишут что генпрокурориха трансгендер, очень похоже.
Просто
Власть у которой враг юная и прекрасная Ангелина с телеканала НАШ - такая власть обречена.
Игбун Хохлов
Это тебе на укропТВ рассказали? И чем же этот запад(ло) может навредить России? Ну, было некоторое падение ВВП в 2015 году, в 2016 уже рост пошел. Чемпионат мира по футболу провели на высочайшем уровне, Крымский мост (который невозможно построить) построили с опережением графика, передовую вакцину от ковида изобрели, новейшие самолеты разработали. Сейчас строятся новые гиганты-заводы, СП-2 на завершающей стадии, в Россию перебросили часть матчей чемпионата по футболу из-за невозможности играть в Европе (точно запад против России?). Все нормально. Да, было падение ВВП в прошлом году из-за короны 3,1%, а средний по миру 4,2%, в пиндостане больше 10%. А вот на хохлопотамии с момента переворота достоинства уровень жизни, действительно, упал раз в 5, а то и больше. Так почему санкции вводят против России, а страдают хохлы? Все очень просто: хохлоту никому в мире не нужны. Это всего лишь расходный материал. Туалетная бумага: подтерлись и выкинули. Это понимать ума много не надо. Только у хохлоту его нет абсолютно.
Владимир
Что передового?
см
деграданты((
см
Грабители Киева!!!