События в миреmind.ua3 нояб.

Компанії в США відчувають нестачу робочої сили через введені нові правила видачі віз

nk_hauz/-ml9ckh-0v5bpp4u-lak.jpg

Нові правила, встановлені адміністрацією президента США Дональда Трампа щодо робочих віз, заважають американським компаніям наймати іноземних висококваліфікованих співробітників і розвивати бізнес. Про це The Wall Street Journal розповіли засновники компаній та інвестори, пише Forbes.

Про зміни програми видачі віз H-1B адміністрація оголосила в жовтні. Згідно з внесеними змінами, роботодавці повинні будуть платити висококваліфікованим іноземцям набагато вищі зарплати. Крім того, адміністрація вирішила зобов'язати іммігрантів мати диплом про освіту саме в тій сфері, в якій вони хочуть працювати в США. Ще одна зміна була введена для працівників за контрактом, які найняті однією компанією, але переважно працюють на іншу, для них термін дії H1-B буде знижений з трьох років до року.

Згідно з новими вимогами, зарплати багатьох співробітників повинні будуть складати як мінімум $17 000 на місяць, навіть якщо мова йде про працівників без досвіду, відзначає WSJ. Програміст початкового рівня в Сан-Франциско раніше міг отримувати мінімум $6500, а тепер – близько $9000, вказує видання з посиланням на дані Мінпраці США.

«Вже було дорого, вже була висока планка, і тепер ми робимо її заборонною», – заявила виданню співзасновник фірми Scale, що займається венчурним капіталом. А засновник фірми Bridge12 Technologies, що виробляє системи створення мікрохвиль, зазначив, що в компанії «не розуміють, як можна заробляти з урахуванням таких божевільних зарплат».

Найбільш потужний удар припав по технологічних стартапах, підкреслює WSJ. Засновники і співробітники таких компаній – це часто емігранти. Крім того, ці компанії часто платять співробітникам нижчу зарплату, але компенсують це за рахунок передачі їм акцій. Однак в рамках встановлених владою правил акції, бонуси та інші види компенсації з точки зору вимог до мінімальної зарплати не враховуються.

Нові правила видачі H1-B – це тільки один із кроків, зроблених адміністрацією Трампа на користь обмеження імміграції в США, підкреслює WSJ. Засновники компаній заявили газеті, що через загальний ефект від усіх цих заходів деякі технологічні стартапи «втомилися» займатися бізнесом в США. Деякі із засновників розповіли, що створюють центри в Східній Європі і посилають нових співробітників, яким потрібна була б американська віза, в свої офіси в Канаді.

Президентська адміністрація в свою чергу вказує, що мета нових правил – забезпечити пріоритет американських громадян при виборі компаніями співробітників.

💬 Последние комментарии
---
Крым при Украине был АВТОНОМНОЙ РЕСПУБЛИКОЙ. При НЕДЕЙСТВИИ законов Украины крымчане признали верховенство своих интересов и желаний над интересами и недействующими законами Украины.Часть Донбасса провела референдум в ответ на противозаконное использование АРМИИ на своей территории и также не стала подчинятся недействующим законам и провела референдум по организации госсударства ,не имеющие ничего общего с Украиной.Украина этому сильно способствовала...Так что твой турчиновский понос оставь для лемберга.
Весёлый Роджер
Расскажи нам про выборы правительства на майдане!!! Цэ ж легитимно було? Это так рагули и пархатые-воры за всю краЙину голосовали? Это ы е глас щирого народа чи жадного Тупого та халявного урода? Ну так дэ там панувание?
Весёлый Роджер
«Большая война в Украине ввергнет всю Европу в кризис. Внезапное появление от трех до пяти миллионов украинских беженцев, спасающихся от российского вторжения, будет лишь одной из многих серьезных проблем», — заявил Глава Минобороны Украины Алексей Резников. Ну вот, этот пидпиндосный мудак сдал всех свидомых тварей и наконец выяснилось, скики же их загарбников Украины! И делов-то!!! ЭЙ молчуны - ны мовные, это щирой мрази всего 3-5 миллионов, а вас почти 30 миллионов!!! Чаго ж вы дрожите та пид диванами лежите?!!!
Голос разума
Состоялся не референдум, состоялась оккупация Крыма, которую пытаются до настоящего времени легитимизировать. А так называемый референдум - это не более чем пропагандисткая акция, нацеленная на придание оккупации видимости законности. Россия нарушила не только международные договора между РФ и Украиной, но и международные правовые акты, которые сама и подписывала.
Игбун Хохлов
Вот кто бы на захват административных зданий жаловался, но только не быдло майданутое.
---
о референдуме говорить уже поздно и не зачем .Он состоялся-нравится или нет ,признает его майданутое или не признает факт есть факт.Вы же не признаете референдум 1991 года,где украинцы сказали что Украина внеблоковая страна.Если бы вы это признавали ,то жили бы в свободной Украине.Донбасс и Крым ,как и вы,не признает ваших решений и теперь живет как хочет.И чем больше вас корежит ,тем лучше
Руслан
Видать у Зе совсем все плохо, раз фрик Резников делает заявления, которые имеет право делать только глава государства