События в миреaspekty.netJun 3

Конференцію з питань клімату перенесли через COVID вперше за 15 років

nk_hauz/-m8qr3gok5omui8z2og_.jpg

Міжнародні переговори щодо клімату, які мали відбутися цьогоріч, перенесли на листопад 2021 року через пандемію коронавірусу. Про це йдеться в повідомленні організаційного комітету конференції ООН зі зміни клімату COP26.

«Бюро конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату спільно з Великою Британією і її італійськими партнерами погодило сьогодні нові дати проведення COP26, тепер вона пройде з 1 по 12 листопада 2021 року в Глазго», — йдеться в повідомленні.

Спочатку переговори були заплановані на листопад 2020 року.

«Переговори щодо клімату спочатку планували проводити раз на два роки, але в 2000-х роках проблема клімату стала такою гострою, що переговори проходили щороку. Таке перенесення — унікальний випадок і пов’язаний з унікальною ситуацією. Вперше за 15 років відбувається таке. Це, звичайно, погано, тому що проекти, які могли б початися, в тому числі, і в Росії, не почнуться», — сказав керівник програми Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) Росії Олексій Кокорін.

Рамкова конвенція щодо зміни клімату (РКЗК) ООН включає домовленості щодо виконання Паризької угоди.

Метою паризької угоди є заходи, які допоможуть запобігти підвищенню температури більш ніж на два градуси Цельсія (краще на 1,5) до кінця століття, порівняно з доіндустріальним періодом (середина XIX століття).

Фахівці стверджують, що на сьогодні це неможливо: навіть якщо нинішні зобов’язання будуть виконані в повному обсязі, це означає потепління на три-чотири градуси, порівняно з доіндустріальним періодом. Такий розклад спричинить подальше танення льодовиків, затоплення ряду острівних держав, екстремальні погодні явища, зникнення ряду біологічних видів, поширення хвороб, скорочення підземних водних ресурсів, поставить питання про продовольчу безпеку.

Дана мета вимагатиме скорочення викидів парникових газів до 2030 року, приблизно, на третину.

Як писалося раніше, кліматологи дали невтішний прогноз щодо змін клімату. Ще фахівці прогнозують катастрофічну для людей спеку. Вчені стверджують, що в деяких країнах температура повітря через 30 років буде настільки високою, що проживання там стане практично неможливим.

💬 Последние комментарии
А НЕ ТЫ ЛИ УБИВАЛ. "кАМЕНЯР"?
Ты так подробно описываешь это событие, как будто сам при этом присутствовал! Такие подробности описать мог только очевидец преступления (а было ли оно?)! Наверняка это преступление совершили украинские фашисты батальона "Айдар", возможно, ты и убивал мальчишку!!!
Весёлый Роджер
«На Украине призвали готовиться к вторжению России.» Гроши у щирюка нЫ пахнуть! Тому що, як писал Шмуля, хлавное правильно при_сосаться! «Шел 7-й год "войны". ЗАЗ начал выпуск Lada Largus, Vesta, XRay от клятого агрессора! Седан Lada Vesta украинской сборки в базовой комплектации с 1,6 л бензиновым двигателем мощностью 106 л.с. и с 5-ступенчатой механической коробкой передач стоит от 281 820 грн. Модели зовут: Заз Агрессор, Заз Ватник и Заз Сепар.» «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
----
Принял!
Весёлый Роджер
У РФ на октябрь 2021г -«Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.93 грн, у щирых - 19.80 грн - в ДВА раза!!! АЛЛЕ пыдарас ШМУЛЯ, отвечай тут падла!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.61 грн» у щирюков - 21.89 грн - в 1.5 раза, тоже до хера! Эй Каменюки гивнюки та Шмули Срули, ну и дэ та ваша житница Союза? А был ли мальчик? Даже и это проЭбали, эбаные пиндосные холуи, тильки что и можете - то сосать панськие фуи!
Луна -2
вес -одинаков -700 граммовый.
Луна -2
А разве не выручала ?Выручала..И ты это хорошо знаешь..Насчет Крыма -кто перекрыл Днепровскую плотину,чтобы вода не шла в КРЫМ ? только не надо говорить что Россия , потому что плотина находится на Украине.
Весёлый Роджер
ОЙ, то горе для пропа_Хандона! Купили Шмули коныка, та коник без ногЫ, якое горе, гы -гы!