События в миреtech.24tv.uaJun 2

Конфлікт Ізраїлю та ХАМАС став першою в світі війною із застосуванням штучного інтелекту

nk_hauz/-mbagedrx69qst3caklz.jpg

Штучний інтелект проникає все далі у наше життя. І застосування його для воєнних цілей було лише питанням часу. Операція Ізраїлю проти ХАМАС стала першою у світі війною з використанням штучного інтелекту.

Штучний інтелект став ключовим компонентом військової операції "Страж стін" армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ). Нейромережа збирає всі необхідні відомості в одній системі, а потім аналізує розвіддані. Це дозволило за 11 днів боїв завдати інтенсивних ударів по ключовій інфраструктурі ХАМАС в секторі Газа.

Як це працює

Ізраїльська армія збирає дані з використанням таких алгоритмів:

  • SIGINT ("Сигнальний інтелект"),
  • VISINT ("Візуальний інтелект"),
  • HUMINT ("Людський інтелект"),
  • GEOINT ("Географічний інтелект") та інших.

Уся сукупність даних потім надходить до єдиної системи, в якій інформація обробляється і аналізується штучним інтелектом.

Військові вважають, що застосування технології допомогло скоротити тривалість бою, оскільки нейромережа дозволяє ефективно і швидко виявляти та вражати цілі.

Завдяки штучному інтелекту, ЦАХАЛ усунув сотні об'єктів ХАМАС, включаючи ракетні установки, об'єкти виробництва і зберігання ракет, об'єкти військової розвідки, безпілотні літальні апарати, військові штаби і практично весь підрозділ військово-морських сил.

Нейромережу розробили в елітному підрозділі розвідувального корпусу. В результаті з'явились такі програми, як "Алхімік", "Євангеліє" і "Глибина мудрості". "Євангеліє", наприклад, призначене для визначення і передачі ВПС цілей для нанесення ударів, а "Алхімік" попереджає війська в польових умовах про можливі атаки з боку ХАМАС.

💬 Последние комментарии
мим
интересно
Рука Авакова и Бе Бе бе (Мимино 2.0)
"Саакашвили покинул орбиту Украины... благодаря Авакову" - признался бывший президент Грузии. Ради такой навязчивой идеи.министру даже пришлось покинуть свой "хлебный" пост, а самому Мишико уносить ноги в ящиках с кинзой и укропом. - "Я испитываю к падсудимому Саакащвилли такой неприязнь, что даже кушать немогу" - признался Аваков
UA и ещё Уее - или стара дупа НЭ гуде по новому
Юлия Тимошенко,,, опять... в очередной раз для тупых, повторно призвала граждан Украины собраться на очередную бессрочную акцию протеста 15 ноября. Никто не выЖил, и не выШел...💩🐻 🎅🎄👉⏰
🐓🎈🎈🎈🎈🎈 ☦FãňŦøm☦АС
Шатун в космосе, или разоблачён очередной фейк Мосфильма? вот почему Американцы опять летают на санкционных Российских членовозах в КОСМОС
ОПЯТЬ НАХИМИЧИЛИ?
В украине обнаружили картофель, заражённый раком! Небось удобрения из йеуропы применяли! Своих то уже нет... А тут ещё BASF просится, - украинцы вообще магнитофонной лентой срать будут!!!
📘 🎭 🐙 Дiд Панас, и донаты! Ось така хуйня, малята
Закрытие EX.UA - УКРАИНСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ЮТУБА
ПРОСНИТЕСЬ! ВЫ СРЁТЕ!
"Работы согласно графика должны быть закончены в 2016 году" ??????? Проснитесь, вы срёте! Уже 2021 год заканчивается!!!