Конгресменка Габбард вийшла з президентських перегонів та підтримала Байдена
События в миреukrainian.voanews.com20 марта 2020

Конгресменка Габбард вийшла з президентських перегонів та підтримала Байдена

Член Палати представників США Тулсі Габбард в четвер заявила про завершення своєї боротьби за президентську номінацію від Демократичної партії і підтримала кандидатуру лідера перегонів, колишнього віце-президента Джо Байдена.

Габбард, яка представляє в Конгресі штат Гаваї, набрала мало голосів за підсумками демократичних внутрішньопартійних виборів.

38-річна Габбард, яка є ветераном війни в Іраку, побудувала свою кампанію на обіцянці припинити участь США в «нескінченних війнах» і зменшити вплив військово-промислового комплексу. Ці погляди не зустріли симпатії у широких колах виборців.

Підтримавши кандидатуру Байдена, у своєму відео зверненні Габбард заявила: «Хоча я не поділяю погляди віце-президента по всіх питаннях, я знаю, що у нього добре серце, що він керується любов'ю до нашої країни і американському народу. Я впевнена, що він буде керувати країною в дусі «алоха» (гавайське слово, яке означає любов, прихильність, мир, співчуття та милосердя – Ред. ГА), поваги і співчуття, і тим самим допоможе згладити протиріччя, які роздирають нашу країну на частини».

Байден, який балотується в президенти втретє за останні тридцять років, значно випереджає сенатора від штату Вермонт Берні Сандерса за кількістю делегатів, які голосуватимуть за кандидатів на Національному з'їзді Демократичної партії в липні.

Байден здобув перемогу над Сандерсом на 19 з останніх 24 внутрішьнопартійних виборах, в тому числі на цьому тижні у Флориді, Іллінойсі та Арізоні.

Передвиборний штаб Сандерса заявляє, що він переглядає свою стратегію, але поки не подає ознак готовності вийти з гонки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Бедняга Роджер, а он так стремится понравиться именно тебе глупенькая блондиночка, чт оиз кожи лезет а ты ему от ворот - поворот
Луна-2
Проказница Ангела нам денег не дала. Она свои последние на маску отдала.
Елена
Судя по всему козлоослик что таки тебе тяжёлое на головку твою упало, скорее всего в раннем детстве или ушибся ты головой хорошенько,а может и родовая травма ,головы твоей, основательно так .ха.
Луна-2
Дефолт не конец- он может и помочь ...но только умным .а дуракам.... помогать не надо . Они сами в петлю лезут... Дефолт для чего делают -для того чтобы продать все что можно продать- и тут вопрос- а для чего МВФ предложил закон о земле ?Ответ лежит на поверхности блондиночка ты наша -Для того, чтобы в случае дефолта, если его объявят,скупить все, что еще осталось ценного на Украине -землю.. Вот и н а летят коршуны и вороньё скупать самое ценное -землицу - И войны с Донбассом уже не нужно будет И ОТ любимой тобой и мной (а я тоже люблю ее),Украины, и так ничего не останется.
Весёлый Роджер
Ёой, ёой, що ж такэ робиться свидомиты!? Это же весь пятилетний труд пропахандона Шмули на смарку! Киту и коту пид хвост! Сколько тупой Шмуля_Елена тут дней и ночей орал, що весь Свит у Украиной и вот наступил час расплаты ... ы що, а ны що – послали xoxлoв холуёв на х.й, так взяли и послали! А как же хорошо вин пропахандонил: «Елена, 03.11.2019 20:37 Дадут по любому,не кинут Украину, можете масковские тролли даже не сомневаться, Америка и Европа с нами, хотите вы этого ,не хотите,но по любому помогать Украине будут,даже к гадалке не ходи….» Вы там Сало не роняйте, щенывмырла разом спивайте!
Елена
Мы эхо,мы эхо,мы долгое эхо друг друга....,нет не про себя.
Луна-2
Ай да Анжела обещала, и не дала