События в миреukurier.gov.ua15 мая

Королівський парк Брюсселя готовий приймати відвідувачів

У Брюсселі, попри чинні обмежувальні заходи, відкривають Королівські теплиці, які розташовано у парку замку Лакен. Цей замок слугує резиденцією королівської родини Бельгії. Згідно з багаторічною традицією, раз на рік на кілька тижнів парк Лакен відчиняє свої двері для всіх охочих, щоб вони могли помилуватися весняним цвітінням дивовижних рослин.

Торік через пандемію цю традицію було скасовано. Цього року у палаці вирішили традицій не зраджувати. Відвідувачі зможуть побувати у теплиці з субтропічними рослинами, зимовому саду, розташованому під великим скляним куполом, та оранжереї, де вирощують апельсинові та лаврові дерева і камелії. Решта теплиць будуть зачиненими, оскільки в них недостатньо місця, щоб гарантувати безпечну соціальну дистанцію між відвідувачами.

Королівські теплиці Лакен — одна з видатних бельгійських пам’яток ХІХ століття. Їх було побудовано за ініціативою короля Леопольда II архітектором Альфонсом Бала з металу і скла. Будівництво почалося у 1873 році. У теплицях зібрано величезну унікальну колекцію рослин і квітів, більшість яких — екзотичні. Складно повірити, що і сам парк, у якому висаджено безліч дивовижних дерев і квітів, розташовано фактично у центрі Брюсселя, а не на морському узбережжі далекої африканської країни.

nk_hauz/-m_ipnwnnkr3qbyi1i28.jpg

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи