События в миреwww.ukrinform.ua21 мар.

Корупційні скандали і провальна вакцинація: рейтинги німецьких консерваторів падають

nk_hauz/-mwj_lc6zai1npku4vxb.jpg

Правлячий у ФРН консервативний блок Християнсько-демократичного та Християнсько-соціального союзів продовжує втрачати підтримку в населення.

Про це, як передає Укрінформ, свідчать данні опитування Sonntagstrend (Недільний тренд), проведеного Соціологічним інститутом Kantar для видання Bild am Sonntag.

Останнє опитування продемонструвало, що ХДС/ХСС підтримують лише 27% респондентів. Ще в січні цей же інститут подавав дані про 36% підтримки, а в травні 2020 року рейтинг консерваторів сягав 40%. Його підкосили корупційні скандали навколо закупівлі захисних масок, провальна кампанія з вакцинації, яку очолює міністр-консерватор, а також програш на нещодавніх виборах у 2 федеральних землях.

Наразі «чорні» випереджають лише Зелених, які отримали 22% голосів.

Соціал-демократи мають 17% підтримки, по 11% отримали вільні демократи та правопопулісти з Альтернативи для Німеччини; ліві – 8%.

Отже, якби вибори відбувалися цієї неділі, то до Бундестагу пройшли б ті ж самі партії, але правляча коаліція ХДС/ХСС і СДПН була б неможливою, адже їм не вистачило б голосів для більшості.

Парламентські вибори заплановані в ФРН на кінець вересня. За їх результатами буде сформована правляча коаліція та обрано канцлера на 4 наступні роки.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Пошукай КУЛЬТУРУ и МЫСЛЬ в дописах Роджера, е, Луна-2 та інших носіїв "РУССКОЙ КУЛЬТУРЫ"
ALWAS
Вообще то правителей, потерявших власть обычно казнили. Вместе со всей семьёй. Так поступили большевики с семьёй Императора. Но мы стали слишком гуманны, а посему обречены на вымирание. Природа- штука жестокая. И такого не потерпит.
ALWAS
Ругать Президента и дурак сможет. А что скажет сам экономист по этому поводу, какое у него решение ? Хотя Бог с ней, Америкой. У нас и своих проблем хватает. А побороть инфляцию можно, но работать нужно. Но хочется халявы, и в этом проблема.
Голос Разума
Тебе предлагают обосновать твои утверждения о связи ополченца Гиркина с захватом складов в Украине. Так обоснуй. Если не можешь - тогда не бросайс я словами
Проти війни
Донбас и Крим - це територія України
е
А что не так?))) ТЫ начала меня оскорблять, а не я тебя - это факт! Всячески уговариваешь ВСЕХ не обижать свою подзащитную -это тоже факт! Ни слова ей о том что с оппонентами надо общаться БЕЗ мата, хотя тебе на это указывали - опять таки факт! ..
Конан Варвар
Хм, правда плюс оружие... Самооборона обещает снова стать жаркой, как в старые добрые времена.