События в миреwww.dw.comJun 26

Країни-донори пообіцяли Судану 1,8 мільярда доларів США допомоги

Ці кошти мають допомогти Судану впоратися з економічною кризою, яка стоїть на заваді процесу політичних змін в країні після падіння режиму Омара аль-Башира.

nk_hauz/-magxvi1__pshoj3mnbb.jpg

На організованій Німеччиною конференції країни-донори у четвер, 25 червня, пообіцяли надати Судану 1,8 мільярда доларів фінансової допомоги, щоб полегшити проходження перехідного періоду в країні після падіння режиму Омара аль-Башира.

Європейський Союз зобов'язався виділити 312 мільйонів євро, Сполучені Штати - 356 мільйона доларів, Німеччина -150 мільйонів євро, Франція -100 мільйонів євро і Великобританія -150 мільйонів фунтів стерлінгів на гуманітарні програми і програми розвитку.

Як зазначає агенція новин Reuters, Саудівська Аравія, яка заявила, що виділила Судану 500 мільйонів доларів минулого року, пообіцяла лише 10 мільйонів доларів. Об'єднані Арабські Емірати погодилися виділити 50 мільйонів доларів. Раніше, після повалення режиму аль-Башира, ці дві країни обіцяли надати Судану грант у розмірі 3 мільярдів доларів грошовими коштами і товарами.

Як заявив глава МЗС Німеччини Гайко Маас (Heiko Maas), "ця конференція відкрила нову главу у співпраці між Суданом і міжнародним співтовариством з відновлення країни", цитує агентство новин AFP.

Судан після відокремлення Південного Судану, внаслідок чого він втратив майже всі свої доходи від нафти, війни і повалення режиму аль-Башира потребує міжнародної допомоги для боротьби з серйозною економічною кризою, в якій опинилася країна.

💬 Последние комментарии
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Авторские статьи