События в миреwww.ukrinform.ua3 июн.

Країни G7 посилюють протидію міжнародній корупції

nk_hauz/-mbdgc2jyz1gth8en9ue.gif

Міжнародна корупція стала глобальним викликом, який лише загострився в період пандемії, розвинуті країни мають стати лідерами у протистоянні цьому негативному для демократії та світової економіки явищу.

Про це йдеться в заяві міністрів G7 - учасників спеціальної сесії Генасамблеї ООН проти корупції, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Ми, міністри G7, визнаємо, що корупція є нагальним глобальним викликом», - йдеться у заяві.

Як підкреслюється в документі, корупція підриває інститути та цінності демократії, загрожує сталому розвиту та верховенству права, розширює можливості різних форм злочинності. Пандемія COVID-19 лише посилила ці загрози.

Країни G7 виступили на підтримку спеціальної сесії Генасамблеї ООН та зобов’язалися досягти реального прогресу в протистоянні корупції.

«Як G7 ми працюватимемо над застосуванням суворих заходів щодо запобігання корупції та інших форм незаконного фінансування – на захист наших фінансових центрів, а також з метою відмови у наданні безпечної гавані для доходів, здобутих злочинним шляхом», - наголошується в документі.

Країни «Сімки» підтримали запровадження у світі «високого ступеня прозорості управління», зокрема у сфері державних закупівель та ланцюгів поставок у приватному секторі. З цією передбачається сприяння доступу до інформації всіх громадян, ЗМІ та громадянського суспільства, якому надається визначна роль у боротьбі проти корупції та захисті демократії і прав людини в усьому світі.

У заяві окремо наголошується на зобов’язанні G7 боротися з хабарництвом на міжнародному рівні й позбавляти корумпованих суб’єктів доходів та безпечного притулку – шляхом запровадження санкцій, а також обміну інформацією.

Країни G7 як найбільші світові донори зобов’язалися підвищити ефективність програм міжнародного співробітництва й технічної допомоги. Крім того, важливий акцент зроблений на забезпеченні взаємодії правоохоронних органів різних країн, а також на ефективному вилученні й поверненні в казну вкрадених активів.

«Боротьба з корупцією має базуватися на повазі до верховенства права, підтримці демократичного управління, основних свобод та прав людини, в тому числі права належного судочинства, осіб, яких звинувачують і розшукують у зв’язку з корупцією»,- йдеться в заяві.

Водночас країни «Сімки» виступили на підтримку міжнародних антикорупційних конвенцій та інших ініціатив, підкресливши відповідальність кожної країни за їх імплементацію.

«Ми твердо підтверджуємо важливість сильного та єдиного керівництва у боротьбі з корупцією»,- підкреслюється в заяві.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Начало кЫньця? А шо е страны шо за вас пыйдуть с москалями воювати? Давай назови желающий! Ты же Шмуля Сруля, тут 4 года усирался - Весь Свит з нами, з мудаками! «Елена - 19 марта 2020 - Америка с Украиной!А Трайдент и Томагавки очень даже хорошо дезинфицируют, несколько миллионов градусов в эпицентре убивает вирус и его носителей, …» Ну и ... Дэ там Шостый Флот? Чаму до Шмули ТУПОГО не идёт! Дэ там твои мореманы, чернодупые наркоманы?
Весёлый Роджер
Это не бизнес!!! Не бреши тварь продажная! Дегенерат ты свинорылый! "Тут же прямо Статья Уголовки!!" Цэ тильки у вас такое может происходить, дэ владу захопували щиропархатые бандиты та кровавые рагули. А вся вильная эуропеидная колония мартышек - молча им подчиняется!
cKoMopox
"когда три столицы стран, входящих в альянс, изменят свое отношение к Украине" есть информация что таких столиц 8
Елена
Хе,хе.
Игбун Хохлов
Когда на встречах спит или когда с трапа падает?
Елена
Всё он в нормальном состоянии, не надо
Сонный Джо
Дедушка старый - ему пофиг, может ляпать языком что угодно, если не спит. К тому же Россия ни у кого мнения не спрашивает, как СШП - сказали, а там вам решать верить или нет.