События в миреwww.ukrinform.uaAug 7

Країни G7 звинуватили Іран у нападі на танкер Mercer Street

nk_hauz/dN1qGxGng.jpeg

Міністри закордонних справ G7 - Німеччини, Франції, Італії, Японії, Канади, Великої Британії і США - та верховний представник Європейського Союзу переконані, що за нападом на танкер Mercer Street поблизу Омана, внаслідок чого загинули двоє осіб, стоїть Іран.

Про це йдеться у спільній заяві міністрів, розміщеній, зокрема, на сайті МЗС Німеччини, повідомляє Укрінформ.

«Ми засуджуємо незаконний напад на торгове судно (Mercer Street) біля узбережжя Омана 29 липня, в результаті якого загинули громадянин Великої Британії та Румунії. Це навмисна і цілеспрямована атака, яка є явним порушенням міжнародного права. Усі наявні докази однозначно вказують на Іран», - підкреслюється у заяві.

Її підписанти наголошують, що для цієї атаки немає виправдання.

Міністри зазначили, що одностайно підтримують безпеку на морі та захист комерційного судноплавства. Вони підкреслили, що кораблі повинні мати можливість безкоштовного проходу відповідно до міжнародного права.

«Ми продовжуватимемо робити все можливе, щоб захистити судноплавство, яке має важливе значення для світової економіки, щоб воно могло відбуватися вільно і без загрози насильства», - заявили топдипломати групи G7.

Міністри закликали Іран припинити будь-яку діяльність, що суперечить відповідним резолюціям Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй, і відігравати конструктивну роль у сприянні миру та безпеці в регіоні.

Як повідомляв Укрінформ, у ніч з 29 на 30 липня в Аравійському морі поблизу берегів Оману танкер-хімовоз Mercer Street зазнав нападу з безпілотника, внаслідок чого загинули британський охоронець та член екіпажу з Румунії.

Танкер Mercer Street належить японській компанії та ходить під ліберійським прапором, але керує ним ізраїльська компанія Zodiac Maritime.

💬 Последние комментарии
Подвирья Скотыняк
бедный Оруэл даже не знал что писал свой "Скотный двор" про Украину будущего
Starый Йухан
Украинство головного мозга - тяжёлая форма психического расстройства.
Весёлый Роджер
ОЙ да нЫчого вони ны зробили! Так тут Шмуля пропа_Хандон брешет! Там уси трубы из картону, писли першого дождичка размокнуть. Шо не верите? А чаму? Ну а как иначе, ведь все же на Украине верят, если у четверг, писли дождичка, на Лысой горе, засвистят раки гимн - щенывмырла, то зразу щирые скакуны запанують! Ось воно як!
Весёлый Роджер
ЭЙ мудак бандеровский! А вот это ты тогда на фуя написал? "Там статья третья с верху вниз,как деньги улетают из России за границу."??? То есть, если Порошенко пиСдит гроши у Панаму - цэ файно, а вот москалям НЫ, им дулю! Вот ты тварь продажная, сосун пиндосов!
Весёлый Роджер
«Елена – 27 июля 2020- Роджер всё врёшь,на майдан люди вышли за лучшую жизнь,за европейский уровень жизни,а не просто так. …» «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.»«Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег…» Даже ШЕСТЬ доллярив, казали паны шо напечатают, с портретом Зели!!! Як цэ файно, Зеленский на зелений бумажке! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …» А Сеня Кролик – вор высшей жидоxoxлячей категории!
Кот
А где-то в уголке плачет горьким слезами Дмитрий Гонрдон...Не сбылось его очередное вангование и "Северный поток-2" все-таки достроен!!!!
Луна-2
Добавлю -Неужели они такие наивные - что верят -Что весь мир с ними? Что ради них они пойдут на конфронтацию с Россией? Неужели они до сих не поняли,, что в мире каптиала за них никто не вступится.потому что для каждой страны прежде всего важны собственные интересы, а не интересы какой -то проститутки.?Что даже США уже отстУпились от СП-2