События в миреua.interfax.com.ua3 мар.

Країни ЄС привітали запропонований Брюсселем проект нової торговельної політики союзу

nk_hauz/-muqrdeo8pukmrkojk8c.jpg

Країни Європейського союзу вітали запропонований Брюсселем проект нової торговельної політики Євросоюзу і розраховують прийняти його до кінця головування Португалії в Раді ЄС, тобто до 30 червня.

"Нова торговельна політика ЄС зіграє головну роль у "зеленій" і цифровій трансформації наших економік, сприятиме сталому розвитку, і тим самим допоможе швидкому і більш послідовному відновленню з упором на малі і середні підприємства", - сказав міністр закордонних справ Португалії Аугушту Сантуш Сілва.

Він підвів підсумки відеоконференції міністрів, відповідальних за зовнішню торгівлю в країнах ЄС, що відбулася у вівторок.

Міністри провели перший обмін думками щодо запропонованого Європейською комісією (ЄК) 18 лютого середньострокового проекту торговельної політики ЄС, йдеться в комюніке про цю віртуальну зустріч.

Вони наголосили своєчасність проекту в контексті економічного відновлення і уроків, витягнутих з пандемії COVID-19, а також пошуку балансу між відкритістю, стійкістю і напористістю торговельної політики ЄС. Загалом, вони визнали обговорення "хорошою основою для подальшої роботи".

Концепція "відкритої стратегічної автономії" посідає центральне місце в проекті ЄК. Вона заснована на трьох принципах:

- відновлення економіки ЄС за рахунок підтримки "зелених" і цифрових технологій;

- зміцнення багатосторонності і реформуванні правил світової торгівлі з тим, щоб вони стали більш справедливими і відповідали цілям сталого розвитку;

- більш напористою позицією в захисті інтересів і цінностей ЄС, захисту його економіки від недобросовісної торговельної практики і забезпечення рівних умов гри.

"Досягнення всіх цих цілей потребує більш тісної взаємодії з глобальними партнерами ЄС, починаючи з Сполучених Штатів", - підтвердили міністри.

ЄК у своєму проекті зазначає, що трансатлантичні відносини знаходяться на вирішальному етапі, Брюссель сподівається на взаємодію з адміністрацією Джо Байдена і "дуже ясно дав зрозуміти", що готовий відкрити нову сторінку.

У відносинах з іншим економічним гігантом - Китаєм - ЄС хоче заручитися ефективними політичними інструментами для захисту власних прав, збалансувати торговельний обмін із ним.

ЄС має намір активізувати взаємодію з Африкою і своїми сусідами, включно з країнами, охопленими проектом розширення союзу, зміцнити партнерство з основними регіонами, що економічно зростають, особливо в Латинській Америці і на Азіатсько-Тихоокеанському просторі.

💬 Последние комментарии
е
кукушка хвалит петуха за то что хвалит он кукушку.... ну-ну...
е
ЗАБРЕХАЛАСЬ совсем и тебе уже НИКТО не верит!!!! БРЕХЛО ты ТУПОЕ с офигительным СКЛЕРОЗОМ!
е
за ВОСЕМЬ лет много построили??? ОЧЕРЕДНОЙ раз задаю ЭТОЛТ вопрос! НУ? ГДЕ хоть один ответ?????
е
на ЧЕМ произвести??!! Такие как ты ЕЛЕНЫ, ВСЕ продали на металлолом ВСЕ развалили в угоду Америке! ..ну ты ТУПАЯ .. НИХРЕНА сами не производят ВСЕ закупают... вот скажи где был ЕДИНСТВЕННЫЙ завод по производству боеприпасов?? А? в Луганске! а все остальные западянские дуны у себя грязное производство размещать НЕ ЗАХОТЕЛИ! так что заткнись если тему не знаешь...
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.