Країни Західної Європи потерпають від 40-градусної спеки
События в миреua.interfax.com.ua01 августа 2020

Країни Західної Європи потерпають від 40-градусної спеки

Кілька країн Західної Європи, які ведуть боротьбу проти пандемії коронавірусу COVID-19, зіткнулися і з іншою проблемою - сильною спекою, повідомляють європейські ЗМІ.

Температура повітря в п'ятницю в багатьох країнах трималася на позначці близько 40 градусів за Цельсієм, що значно ускладнило ситуацію з носінням масок.

У понад 10 італійських містах місцеві метеорологічні служби оголосили про підвищену небезпеку через спеку.

Попередження про загрозу поширили і в десятках департаментах Франції. Французькі пожежні служби приведені в підвищену готовність: лісові пожежі вирують на Атлантичному узбережжі країни. Десятки будівель зруйновані, понад 100 осіб були змушені покинути свої будинки.

У Бельгії, зокрема в столичному регіоні, також встановилася спекотна погода. У п'ятницю в брюссельській комуні Юкль зафіксували температурний рекорд на день 31 липня з початку регулярних вимірювань у 1833 році.

Через спеку багато жителів Нідерландів кинулися на узбережжя Північного моря. В одному з популярних курортів в місті Зандворт пляжі були переповнені. Місцева влада поширила рекомендацію уникати цієї зони через неможливість дотримання соціальної дистанції.

Британці також пережили один із найспекотніших днів цього році. Температура в районі аеропорту Хітроу піднімалася до 37,8 градусів за Цельсієм. Потяги з Лондона в сторону Брайтона, розташованого на південному узбережжі Англії, в п'ятницю були переповнені.

Спека обрушилася і на Німеччину, де зафіксували найспекотніший день 2020 року. Температура піднімалася вище 35 градусів за Цельсієм у низці південних районів країни.

Згідно з даними європейських метеорологічних служб, спадати спека в західній частині Європи почне в суботу.

Тим часом, європейські країни продовжують боротися з пандемією коронавірусної інфекції. За останні кілька днів у деяких з них були зареєстровані рекордно високі показники нових випадків захворювання COVID-19 з початку зняття обмежень.

Загалом, за даними порталу Worldometers, в Європі за час пандемії виявлено 2,8 млн випадків зараження коронавірусом. Понад 203 тис. хворих померли.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
спасибо
это хорошая статья. с картинками.
Елена
Всё Ищенко понимает,не за то ему платят,чтобы он истинные мотивы раскрывал,кормиться ведь надо,а на Родину путь закрыт.А Украина идёт в Европу.Слава Украине! Роджер едет, плывёт и идёт в Ла-Валетту,на зароботки,ха,западники честно своим трудом зарабатывают деньги,а Роджер работает в сфере сексуальных услуг,ну для шестого американского флота,ха.
Елена
Возьми Гугла и посмотри,цифры я не помню точно,но не мало в крайнем случае много раньше экспортировали.,это точно, Украина довольно большая держава в аграрной сфере в мире и все это знают,даже ты мой козлоослик,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Сколько там процентов переходит и остаётся для самой России из Русала и сколько идёт потенциальному противнику за океан?Цифры в студию.
Елена
И у меня тогда есть тебе ответ,ха,ты кого примитив за дуру держишь? ответ где?
Весёлый Роджер
"Комиссия по финансовым услугам острова Джерси (JFSC) 5 июня 2020 года дала добро на переход "РУСАЛа" в юрисдикцию Российской Федерации. Компания "переезжает" на остров Октябрьский в Калининграде." Опять у клятых ПЕРЕМОГА! А у пиндососущих нима никакого покращення! А как жеШмуля тут орал, що мол вот приползём у Эуропу, там Сало, Горилка тай варэники на вилке ... а там тильки эбут у щирую голую *опу! Ось воно як! А пропахандон Шмуля - упёртый тупой мудак!
Весёлый Роджер
ЭЙ мразь жидобандеровска, подстилка пиндосная! ЭЙ Шмуля, таки у меня есть ответ про русский алюминий! Мне не сложно! НО!!! Сцука ответь на свой же вопрос про мукомольные заводы Украины, уже ТРЕТЬЮ неделю ты от ответа xoxлишь? Ну так ...?
Авторские статьи