Країни зеленого списку ЄС: які країни тепер можуть вільно в’їжджати в ЄС?
События в миреdip.org.ua05 июля 2021

Країни зеленого списку ЄС: які країни тепер можуть вільно в’їжджати в ЄС?

Оскільки європейська туристична індустрія готується до відкриття влітку, список безпечних третіх країн був узгоджений всіма 27 країнами-членами ЄС. Мандрівники з перерахованих країн зможуть брати участь в несуттєвих поїздках за певних вимог.

Список безпечних поїздок в ЄС періодично переглядається, і в нього вносяться коректування і зміни відповідно до останнього розвитком коронавіруса в кожній країні. Хоча країнам-членам ЄС рекомендується зняти обмеження на поїздки і відкрити свої кордони для наступних країн, вони не зобов’язані це робити згідно із законом. Таким чином, рекомендація служить основою для складання країнами-членами ЄС своїх індивідуальних списків безпечних поїздок.

Країни в списку безпечних подорожей ЄС

Список Ради ЄС епідеміологічно безпечних третіх країн, також відомий як зелений список ЄС, є список з докладним описом того, які країни, що не входять в ЄС/ЄЕЗ, вважаються безпечними через їх виключно низького рівня інфікування.

З 1 липня такі країни включені в список безпечних подорожей ЄС.

Албанія

Вірменія

Австралія

Азербайджан

Боснія і Герцеговина

Бруней

Канада

Китайські регіони Гонконг і Макао

Ізраїль

Японія

Йорданія

Косово

Ліван

Молдова

Чорногорія

Нова Зеландія

Північна Македонія

Катар

Руанда

Саудівська Аравія

Сербія

Сінгапур

Південна Корея

Тайвань

Таїланд

США

Список відображає рекомендацію Ради ЄС 27 країн-членів ЄС дозволити безперешкодний в’їзд для жителів цих країн незалежно від їх статусу вакцинації проти COVID-19.

Зверніть увагу, що рекомендація Ради не є юридично обов’язковою, і окремі члени мають право пред’являти будь-які додаткові вимоги до мандрівників з вищезазначених країн.

Вимоги для країн помаранчевого і червоного списків

Для всіх інших країн (помаранчево-червоний список) буде вимагатися наявність негативного сертифіката тестування.

Міжнародні прибулі з червоної зони, які не можуть пред’явити такий документ, повинні будуть самоізолюватись до отримання негативного результату тесту на коронавірус. У той час як ті, хто прибуває з помаранчевих зонах, повинні бути зобов’язані пройти тест після прибуття в країну призначення ЄС.

Звільнення від вимог до тестування поширюється на дітей віком до 12 років, незалежно від країни відправлення. Крім того, держави-члени повинні утримуватися від введення вимог до тестування та карантину для власників паспортів вакцинації.

Ті, хто видужав від інфекції, також будуть звільнені від вимог до тестування та карантину за умови, що вони дали позитивний результат на COVID-19 протягом попередніх 180 днів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Патріотів зливають
Это правильно. Нельзя победить с теми, кто умеет только проигрывать. Теперь осталось найти тех, кто умеет побеждать. Это будет непросто.
Луна-2
Я реально смотрю на вещи - И кличко и Парубий - это все представители партии П.Порошенко .Чокнутая Черновол сюда не подойдет по одной простой причине- она не религиозная фанатка - Здесь же подойдет либо реилигиозный фанатик - с националистическим углом зрения, готовый пожертвовать всем, ради торжества ( прости за высокопарные слова,) идеи, либо человек, который уже был у власти, и знает какие прибыли она ему принесет.Поэтому ставлю на Петра ...
Ен
С головой у людей всё нормально,шо им сказали,что рассказали и показали,тому и верят, кстати ведь в союзе была цензура ☝️,а сейчас частники роджеры (хозяева телеканалов и СМИ)говорят только правду, правда Роджер?ведь у них честность прежде всего,имя ,слово бизнесмена чего-то то стоит,да козлоослик?ведь так?
Гость
Надувные лодки уже дали , теперь надувных баб подвезут
Елена
Тю ге сможет Таня Чорновол,вон Виталий Кличко мер Киева, дважды,смог?смог☝️, Андрей Парубий председатель Рады,со справкой тоже кстати,сог?смог.☝️,а вы Луночка такое говорите, недооценивать дураков большое заблуждение и ошибка,я то вон как ценю Роджера,такой молодец, просто голубец,хе, именно тот голубец,хе.
Елена
Остров,шо тут скажешь, маленький и население гулькин нос,вот что мне нужно знать о Мальте.
Елена
Зарекаться не следует ибо смеясь над болезнями и немочью старых,ты не знаешь что может постигнуть тебя в будущем,я то маладая и красивая Леночка,но то так,шоб знал и не насмехался, козёл.