События в миреzib.com.ua27 июн.

Куба відкриває для іноземців 5 коралових островів, але не Гавану

nk_hauz/-mapcywdziuqyzq-4yga.jpg

Уряд Куби з 1 липня дозволив іноземним туристам відпочинок на 5 коралових островах на півночі і південному сході країни і відкрив продаж квитків.

На другому етапі буде дозволений міжнародний туризм на Кайо-Ларго, Кайо-Коко, Кайо-Гільєрмо, Кайо-Крус і Кайо-Санта-Марія. Іноземним туристам, що прибувають до країни, зроблять ПЦР-аналіз, мовиться в повідомленні міністерства культури.

Вже почався продаж путівок на відкриті для іноземців острови. Перші доступні в липні варіанти бронювання з’явилися і на великих міжнародних онлайн-сервісах.

За словами голови мінтуризму Хуана Гарсії, пересування відпочивальників на цій стадії буде обмежене територією острова. У відомстві пояснили, що другий етап переходу до «нової нормальності», який дозволяє міжнародний туризм, почнеться 1 липня. Відвідини всієї території Острова Свободи стануть можливими на третій стадії, дата якої ще не названа.

Процес поетапного відновлення кубинської економіки стартував у 13 провінціях з 15, Гавана і Матансас названі «хвостами епідемії», де поки що зберігаються всі обмеження.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Результат войны с олигархами.. всего лишь на бумаге -гладко, а в жизни - гадко Порошенко с АХ КАКИМ ЧЕЛОВЕКОМ -Ахметовым могут объединиться , вот тогда - то, кто останется у Зеленского - один лишь невыездной Коломойский,которого легко будет убрать, а его денежки национализирвоать ,то есть поделить между собой,если он не согласится отдать клоуна на съедение волкам - Что-то мне подсказывает , что согласится.Жизнь дороже.чем свой клоун- протеже.,
е
Елена, шо ж ты не комментируешь небывалый рост под руководством твоих америкосов?? рост воровства.. ВСЕ как твоя Америка делает в тех странах, которые грабит...
НАЙОБ ПЕРЕВОРОТОМ!
НАЙОБ ПЕРЕВОРОТОМ!
Луна -2
Три ха ха - Клоуну надо было попиариться-вот он и задумал пеерворот, а дурачье вроде тебя поверило.Ахметке пока не выгодно проводить переворот ....
ВЕЧНО ВСЕМ НЕДОВОЛЬНАЯ уКРАИНА...ПОЗОР!
ГЭТЬ и СМЭРТЬ - 30 лет только и слышно в украине... Вечно всем недовольная хохляцкая нация!!!
е
не гавкай, шавка американская.... марш под мост, морячки заждались...
Луна -2
Вообще-то, там были наемники ваххабиты из Саудовской Аравии .Исламские террористы фанатики -Кроме того , там была неразлучная троица -Кличко, который мэр Киева,сЕНЯ -КРОЛИК -который наворовал миллиард на стене Тягнибок - лидер нацистской парти на Украине(Что-то про него совсем не слышно, затаился где-то в схроне)