События в миреkurs.com.ua11 янв.

Кувейт приготувався до відмови від нафти

nk_hauz/IKaOwVJ7R.jpeg

Влада Кувейту, арабської країни та одного з найбільших світових експортерів нафти, приготувалися до відмови від економіки, що спирається на її продаж. Місцевий суверенний фонд мають намір перебудувати під ESG-активи, повідомляє Лента.Ру.

Суверенний фонд Кувейту, який знаходиться під управлінням спеціального органу — Kuwait Investment Authority (KIA), є найстарішим у світі та третім за обсягом активів, вартість яких сягає 700 мільярдів доларів. Всі вони були придбані на кошти, зароблені на продажу нафти, проте тепер влада країни збирається привести портфель фонду у відповідність до принципів ESG (екологічного, соціального та корпоративного управління).

Реформуванням фонду, який часто називають KIA, повинен зайнятися недавно призначений керуючим Ганем аль-Гунайман. За його словами, фонд орієнтуватиметься на всесвітньо визнані стандарти ESG, щоб бути впевненим у тому, що вкладення здійснюються в компанії, що повністю відповідають їх принципам.

KIA має намір інвестувати в компанії з різних країн та галузей економіки, у тому числі в ті, які «усвідомили наслідки та пристосувалися до довгострокових ризиків, пов'язаних із зміною клімату». Очікується, що керівництво фонду зверне увагу на акції компаній із Саудівської Аравії.

При цьому, на відміну від сусідів по регіону Саудівської Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратів, Кувейт не ставить собі за мету досягнення вуглецевої нейтральності, при якій вироблені викиди компенсуються або вловлюються.

За оцінками експертів, до 2025 року сукупний обсяг ринку ESG досягне 50 трлн доларів. Ключову роль цьому відіграє інтерес із боку інституційних інвесторів, зокрема суверенних фондів.

💬 Последние комментарии
Зеленский в бешенстве
Американцы ж не дураки. Они дают подневольным людям свободу и затем смотрят как те ею распоряжаются. Если люди распоряжаются предоставленной свободой эффективно, то это хорошие люди. Если нет, то плохие. Все как в той притче о хорошем и плохом рабах.
Зеленский в бешенстве и без плана
Нужно смотреть на факты, а не летать в облаках. Например, Турция давно принята в американский трансатлантические военный блок, но это не сделало Турцию нормальной страной... Швецию нужно принять. Финляндию - не нужно. Прибалтов, включая поляков, и турков - исключить. Безнадежную Украину, соответственно, принимать нет никакого смысла.
Кот
Их спаровать с Зелебобой и Борюсик в следующий раз с упоением сыграет писюном на рояле!Благо,у Зельца партитура имеется!!!
МДА
Это печально. Кто такой Ермак - деятель, юрист, кинопродюсер. Помощник народного депутата Украины от Партии регионов Эльбруса Тадеева. Президент общественной организации «Ассоциация предпринимателей города Киева». То есть КПД = 0. Рукоблуд, самоучка - то есть никто.
МДА
Наконец то. Ура. А то они с голоду умирали.
эта музыка будет вечной
донецкий жуз (во главе с витей и иудой татарином) и днепропетровский жуз (во главе с бабулей и сонмом госшлюх)
е
Да...проблема,... 5 см снега при ветре 56 км/ч....Елена, это точно та супер-пупер страна, пипиской которой ты тут все время трусишь?))