LEGO виділили 50 мільйонів доларів на підтримку дітей з незаможних родин
События в мире30 марта 2020

LEGO виділили 50 мільйонів доларів на підтримку дітей з незаможних родин

Вплив, який коронавірус надає на весь світ, компанія LEGO пожертвувала 50 мільйонів доларів для забезпечення потребуючих дітей. Головна мета компанії - надати постраждалим від кризи дітям предмети першої необхідності і підтримувати їх навчання через ігри. Згідно з офіційною заявою компанії, пожертвування отримають:

  • Фонд Education Can not Wait, який забезпечує утворення для дітей, що опинилися в надзвичайних ситуаціях і затяжних кризах.
  • Деякі існуючі партнери LEGO Foundation, чия робота з дітьми та сім'ями знаходиться під додатковим тиском через COVID-19.
  • Благодійні партнери та спільноти, з якими регулярно співпрацює LEGO Group.

«Ми не можемо дозволити COVID-19 вплинути на ціле покоління дітей. Дослідження показують, що, навчання через ігри не тільки життєво важливо для психологічного, емоційного і когнітивного здоров'я дітей і їх розвитку, воно також відточує стійкість, необхідну їм для подолання труднощів і побудови свого майбутнього. Ми повинні підтримувати всіх дітей, в тому числі найбільш уразливих в суспільстві, щоб вони мали доступ до освіти і розвивали навички, необхідні для їх процвітання в постійно мінливому світі », - говорить Джон Гудвін, генеральний директор LEGO Foundation.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Вторая в нижнем ряду - что за тёла?
е
Обидно конечно, но факты упрямая вещь
Весёлый Роджер
"е" - может тебе и обидно будет, но той страны вже нима! Её продали и проскакали! Промышленности тоже нет, осталось с/х и тупой, рагулями затравленный, мечтательный сброд. Никакого майдана не будет, постепенно вымрет это эуропеидное стадо. Я никого не очерняю!!! Я лишь констатирую упрямые факты трагедии, а не пышаюсь этим падением в пропасть! А всё началось с НЕВИННОЙ шутки про "Глобус Украины". И вон он её КЫНЕЦ!
Весёлый Роджер
Ось цэ дило - тута точек до хрена наставил, Шмуля наш мудилло!
Весёлый Роджер
Эй бабуля? А шо так точек в этом комменте мало? Они же так важны, щоб любой тупой понимал, шо цэ стиль другой!
Весёлый Роджер
Игбун! Сколько раз тебе можно писать - тебе пора свой большой блог создавать! Ты и в прям Велик, это шедеврально: "Когда русские начинают называть себя "украинцами", они превращаются в это самое быдло."
не обманывайте честный народ
почему с меня удерживают подоходный налог и военный сбор при этом не спрашивая у меня много ли это или мало, а ФОПам идут на уступки и не вводят кассовый аппарат, все должно быть честно! Ведь кассовый аппарат покажет все прибыли .... а они налоги платят в лимитированном формате, а при кассовом аппарате придется платить больше... А они купили трусы за 20,00 грн, а продают за 180,00 грн и нормально так