Лідер Proud Boys отримав від держави $15,5 тис допомоги на розвиток бізнесу
События в миреbykvu.com15 мая 2021

Лідер Proud Boys отримав від держави $15,5 тис допомоги на розвиток бізнесу

Лідер ультраправої організації Proud Boys Енріке Тарріо отримав від держави 15,5 тисяч доларів фінансової допомоги в рамках ініціативи президента Джо Байдена щодо подолання наслідків пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє The Guardian.

Тарріо отримав два кредити для представників малого бізнесу. Отримані гроші він має витратити на послуги системи безпеки.

Спочатку Тарріо дали кредит розміром 7750 доларів 30 березня, а потім ще один кредит на таку ж суму 16 квітня. Гроші він перевів в іншу фірму.

В офіційних податкових документах сказано, що організація Tarrio – незалежний підрядник, який працює у сфері “Послуги систем безпеки”. Інформація щодо адреси організації напряму пов’язана з Тарріо. Зокрема, він був власником таких організацій, як “SPIE Security LLC”, “Fund The West LLC” та “Proud Boys LLC”.

У період з січня по березень понад 3 мільйони малих фірм отримали від федерального Управління у справах малого бізнесу (SBA) позики на загальну суму майже 200 мільярдів доларів.

Президент США Джо Байден заявив, що “План порятунку Америки” — це перший пакет фінансової допомоги, передбачений для зміцнення і відновлення економіки країни, після нього будуть наступні — спрямовані допомогти бізнесу.

В квітні в адміністрації президента США Джо Байдена анонсували початок двох нових програм фінансової допомоги малому бізнесу.

Як відомо, натовп прихильників Дональда Трампа, що штурмували Капітолій США в середу, 6 січня, охоплював адептів теорії змови QAnon, на підтримку яких президент висловлювався публічно, і членів екстремістської організації Proud Boys.

Однією з 4 осіб, які загинули від час подій 6 січня, була прихильниця Трампа та QAnon Ешлі Беббіт.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.