Лідери 40 країн світу візьмуть участь у дводенному саміті, присвяченому проблемі зміни клімату
События в миреua.interfax.com.ua22 апреля 2021

Лідери 40 країн світу візьмуть участь у дводенному саміті, присвяченому проблемі зміни клімату

Близько 40 лідерів держав, зокрема президент Росії Володимир Путін, голова КНР Сі Цзіньпін, глава уряду Індії Нарендра Моді, британський прем'єр Борис Джонсон візьмуть участь у кліматичному саміті, який відбудеться в четвер і п'ятницю в віртуальному форматі за запрошенням президента США Джо Байдена.

Серед інших запрошених, зокрема, президент Франції Емманюель Макрон, канцлер ФРН Ангела Меркель, прем'єр Італії Маріо Драгі, прем'єр Іспанії Педро Санчес, прем'єр Японії Есіхіде Суга, прем'єр Канади Джастін Трюдо, прем'єр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, прем'єр- міністр Австралії Скотт Моррісон, президент Південної Кореї Мун Чже Ін, голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн і голова Європейської ради Шарль Мішель.

У Білому домі заявляли, що в ході саміту учасники "зазначать на необхідності посилених дій у боротьбі зі зміною клімату і на їх економічних перевагах". Зокрема, "ключовою метою як саміту лідерів, так і 26-ї конференції ООН з кліматичних змін стане активізація зусиль", спрямованих на стримування зростання температур на планеті на рівні до 1,5 градуса за Цельсієм.

Очікується, що на саміті також "будуть представлені приклади того, як зміцнення діяльності в сфері клімату може привести до створення добре оплачуваних робочих місць, до просування інноваційних технологій, і як це допоможе вразливим країнам адаптуватися до кліматичних змін".

Крім того, на саміті обговорюватимуться питання економічних вигод від дій з боротьби зі зміною клімату і проблеми надання допомоги країнам з несприятливою кліматичною обстановкою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Саня
Ого
Саня
Возможно, и такое было...
Бб
Ага)))
Отож
В команде Байдена процветают ЛГБТшники. Может поэтому Кулеба таким образом настойчиво демонстрирует Блинкену свою сопричастность.
кипчак
Жена постаралсь, чтобы ее мужа воспринимали как пассивного представителя нетрадиционной ориентции. Жены бывают умные и не очень Умная плохого не посоветует, а глупую лучше не слушать или сделать наоборот. Можно было бы понять, если бы она подарила серебрянную пулю, отстреливаться от нечистой силы, но они сами вампиры со страннми украшениями.
Весёлый Роджер
АЛЛЕ Шмуля, мразь пропа_хандонистая! А вот эти успехи Россииза последние 20 лет? Перечисли хотя бы десятую долю таких успехов у щеникакнывмырлых? Щи нима? Читай сволочь и завидуй молча!!! «Валовый внутренний продукт РФ (ВВП) вырос на 80%. Государственный внешний долг снизился в 2 раза. Международные резервы выросли в 42!!! раза до 549 млрд долл. (на 20 декабря 2019 г.). Доходы федерального бюджета выросли с 17,6 раз до 19,97 трлн руб. Годовая инфляция упала с 20,2% до 3,5% (с ноября 2018 по ноябрь 2019 г.). Промышленное производство выросло на 60%. Обрабатывающая промышленность выросла на 70%. (прим. моё:- А у эуропеидив, минус 70%) Экспорт агропромышленной продукции вырос в 19!!! раз до 25 млрд долл. Экспорт зерна вырос в 40!!! раз и достиг 56 млн тонн. ( прим. моё: – И это из сожравшей всех ежей и бобров - голодной России???!!! Так ты Шмуля писал по заданию пиндосов?) Реальный размер заработных плат вырос в 3,5 раза. Безработица упала в 2,3 раза до 4,6%. Средняя продолжительность жизни выросла до 73 лет….» И это ещё не все успехи!!! АЛЛО тварь жополизная Шмуля! Ну как? Впечатляет! Що ны? Що мало? Ну да, это же не як у вас, Газ подорожал в 14 раз! Ось цэ мировой рекорд! Ось да!
-----
конечно же - ПРОИГРАЛ МУДАК!