Лікарі на експорт: як Куба практикує рабство в XXI столітті
События в мире04 мая 2020

Лікарі на експорт: як Куба практикує рабство в XXI столітті

Після початку пандемії коронавируса уряд Куби почав спрямовувати медиків в інші країни, де не вистачає фахівців. Однак умови «контракту», за якими змушений миритися медичний персонал, змушують замислитися, чи не рабство чи це, що влада Куби практикують по відношенню до своїх громадян в XXI столітті.

Багато медичних фахівців з 34 -50 тисяч кубинців, які працюють в більш ніж 60 країнах, змушені миритися з жорстокими умовами контракту. За інформацією кубинського уряду, в бюджет щорічно надходить близько 7 млрд доларів від експорту професійних послуг, включаючи медичні. Це не допомога, а бізнес кубинського режиму. Він є його основним джерелом доходу.

"Я дізналася про кубинську медичну місію ... як про механізм, за допомогою якого кубинський режим порушує міжнародні стандарти прав людини і трудових прав свого народу, одночасно сіючи політичний і соціальний розлад у всьому світі", - заявила помічник державного секретаря з питань Куби і Венесуели Керрі Філіпетті , виступаючи на заході Меморіального фонду жертв комунізму, організованому в грудні 2019 р Організацією американських держав.

Згідно зі свідченнями, багато кубинських лікарів - часто під тиском - грають роль іноземних агентів, які розпалюють насильство і використовують політичний примус, сказала Філіпетті. В останні роки кубинські лікарі вдавалися до наступних дій:

- Погрожували венесуельським пацієнтам відмовити в лікуванні, якщо вони не проголосували за Мадуро.

- Сприяли розпалювання насильницьких протестів в Болівії.

- Фальсифікували дані для політичної та економічної вигоди режиму Мадуро.

За словами Філіпетті, саме тому Бразилія, Болівія і Еквадор, серед інших країн, припинили використовувати послуги кубинських лікарів.

Деякі лікарі розповіли про різні види зловживань: погрози на адресу лікарів, які покидають програму, невиплату заробітної плати, обмеження пересування і конфіскації паспортів. Згідно з даними Державного департаменту, підтвердженим самими лікарями, кубинський уряд зазвичай отримує від 75 до 90 відсотків від їх зарплати. У груповому судовому позові 2018 року група кубинських медичних працівників стверджує, що вони працювали під загрозою жорстких економічних, особистих і правових наслідків.

Представники Державного департаменту у Бюро у справах Західної півкулі вважають, що, якщо країна планує прийняти кубинських лікарів, її уряд повинен спершу задати кілька простих запитань: Чи отримують лікарі оплату безпосередньо? Вилучається їх зарплата? Чи дозволяють лікарям залишити паспорта? Чи можуть вони вільно пересуватися? Чи можуть їх відвідувати сім'ї? Контракти повинні бути прозорими і відкритими для громадськості, щоб забезпечити захист прав лікарів.

Уряд приймаючої країни має наполягати на тому, щоб оплата праці кубинських медичних працівників надходила до них безпосередньо, а не наповнювала казну режиму. Уряд приймаючої країни також може допомогти розвіяти деякі сумніви, пов'язані з суперечливою кубинською програмою, оприлюднивши умови всіх домовленостей про медичну допомогу.

Приймаючі країни також повинні вимагати, щоб кубинські лікарі відповідали місцевим медичним спеціальностями. Чи відповідає диплом кубинських лікарів місцевому аналогу?

Нарешті, кубинський уряд виплачує своїм лікарям лише частину від заробітної плати лікарів приймаючої країни, що часто призводить до безробіття серед місцевих лікарів і медсестер, повідомляє Державний департамент США, задаючись питанням, чому місцеві лікарі не мають можливості чесно заробляти на життя і допомагати своїм співгромадянам.

Медичні працівники є цінним ресурсом - зараз більшою мірою, ніж будь-коли раніше, - і до них слід ставитися справедливо.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Тупость - национальная черта хохлоту. Других объяснений подобным высерам придумать невозможно. Дебилам уже тыщапятсот мильонов раз рассказывали, что: 1. Меморандум - это всего лишь декларация о намерениях. Никакой значимой юридической силы он не имеет. 2. Нератифицированный меморандум - не больше, чем разговоры на кухне. 3. Меморандум никакого отношения к ЯО не имеет, укрАина избавилась от него, потому что не имела средств обслуживать. Об этом даже Чук первый говорил. 4. Страна, в которой произошел государственный переворот, вообще не имеет права на какие-либо договора, подписанные ранее. Их подписывали не с вами, а с законной властью. 5. Никто территориальную целостность укропстана не нарушал, это гражданская война, в которой у республик Донбасса гораздо больше прав. 6. Поросенок Хунтик 5 лет пробивал идею привлечь пиндостан и мелкобританию. Результат - ноль. У нагло-саксов нет никакого желания ввязываться в эту заварушку. У Зели результат будет тот же. Хохлоту скачет по граблям. 7. Минские соглашения - это документ ООН, и хитрожопым хохлам его обойти никак не получится. Сало Уронили!))))))) .
светла
это не мой флаг*-я просто в гостях сейчас у сестры---и вашу Украину вижу лично--бандиты,фашисты,бандеряки, убийцы детей ---жаль сестра не уехала с этого дурдома---получается ,что 73 процента украинцев ненормальных --именно столько голосовало за зелю,а ваш параша тоже тварь кровавая ,а ваш Аваков,Геращенко--пидорасы ,геи,как и Ляшко--а в Раде один 95 квартал---просто не способны вы ,украинцы, государством управлять,тем более,что вам подарили и отдали половину Украины--в 1922 году она была без КРЫМА,ДОНБАССА,ХЕРСОНА,ЛЬВОВА,ОДЕССЫ ---все вам Ленин ,СТАЛИН И ХРУЩЕВ ПОДАРИЛИ---а я ,слава богу,русская,живу в России, ---а ты видно рогуль с галичины,славно бандеровцев мой отец покрошил под БРОДАМИ В ВОВ !!!ЖАЛЬ НЕ ВСЕХ ТАМ ДОБИЛИ---а родина моя--РОССИЯ,ДАЛЬНИЙ ВОСТОК,ПРОСТО СЕМЬЮ ,КАК ВОЕННЫХ,ПЕРЕВЕЛИ В УКРАИНУ--я вовремя уехала с этого гадюшника,сестра нет ,о чем жалеет---В РОССИИ КЛАССНО,МНЕ ЕСТЬ С ЧЕМ СРАВНИВАТЬ,У ВАС ЖЕ---НИЩЕТА И БЕЗНАДЕГА, в Крыму бываю--там классно,новый аэропорт--космический,мост тоже--все строится,развивается,и цены на продукты и лекарства ниже чем в Украине----а вы и дальше скачите и жопу пиндосам полизывайте--не забудь стринги надеть на гей парад--у вас же только такие парады сейчас
Елена
А его начальник будет Нетрадиционно играть на рояле :)))))
Елена
Лысый череп в Будапеште будет сосать
Игбун Хохлов
Ебанько, разговор состоялся по инициативе американской стороны. Можешь погуглить, хотя мартышка вроде тебя на это не способна.
Елена
Долбодятлы какая Украина , сталь Саудам продаёт Индийская компания которой принадлежит завод в Кривом роге. И бабло с прибылью соответственно получат кришнаиты , хахлы получат чёрное копченое небо и рыжую пыль на улицах 95 квартала
оттож
Ой звиняйте мэнэ пан бандерлог! А дэ живёть тот "нирмальный украинец" ? Очень уж интересно - цэ до Карпат, чи за, а мабуть даже и на них? И Бандера з Шухевичом - цэ херои чи ны?