Lockheed Martin розробляє лазерну зброю для винищувачів
События в миреsprotyv.info20 сентября 2020

Lockheed Martin розробляє лазерну зброю для винищувачів

Компанія Lockheed Martin має намір завершити розробку лазерної системи самозахисту для винищувачів до 2025 року.

Як повідомляє «Український мілітарний портал», перспективна система отримала назву TALWS (Tactical Airborne Laser Weapon System). Вона буде використовуватися для ураження ракет класу «повітря-повітря» та зенітних ракет.

Нині Повітряні Сили США проводять тендер SHiELD, що стартував у 2017 році. Він передбачає розробку для винищувачів трьох типів лазерних систем: для підсвічування цілей, самозахисту та знищення інших літальних апаратів. Перший етап проєкту передбачає створення бойового лазера для самозахисту бойових літаків.

Військові розглядають лазерні системи, призначені як для самозахисту, так і для ураження інших літаків і наземних цілей, як озброєння з «необмеженим» боєзапасом і дуже низькою вартістю одного пострілу. Новий лазер повинен ефективно працювати при польоті на різних швидкостях.

Спочатку демонстраційні випробування лазера для самозахисту винищувачів планувалося у 2021 році, проте ці перевірки відклали щонайменше до 2023 року.

При розробці лазера для самозахисту Lockheed Martin використовує напрацювання, отримані за проєктами IFPC-HEL (лазерна об’єктова система захисту від мінометних мін, артилерійських снарядів і безпілотників) і HEL (корабельна система засліплення оптичних систем наведення і спостереження), що розробляються на замовлення військових США.

Крім того, для перспективної розробки компанія запозичила технології, використовувані сьогодні в підвісних контейнерах Sniper. Такі встановлюються, наприклад, на винищувачі F-16 Fighting Falcon. Ця система використовує інфрачервоний лазер, який утримується на цілі попри маневри бойового літака.

За живлення лазера для самозахисту відповідатимуть збірки акумуляторних батарей або іоністорів. Вони будуть заряджатися від бортового генератора. Інші подробиці про перспективної системи самозахисту для бойових літаків поки не розкриваються.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
123
А где обоснования для этих переходов? Украина ждет когда определится ЕС со временем. Там сами не могут определится.
е
т.е. ответить тебе нечего... как обычно...слилась безработная...
е
отвечу ТВоОИМИ словами: что правда глаза колет? Лечись и иди улицу мети, больше пользы будет стране от тебя безработной...
Елена
Где ответ?кого поддерживали интервенты в Гражданскую войну? ответа как я вижу нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине и Европе!
Кругом одни евреи
Пасечник йосип рачок - главный местный дурачок! Выбирал из местных пчёл, чтоб был истинный хохол! Евреи, евреи кругом одни евреи.
Весёлый Роджер
Особенно прав ты Шмуля по вопросам: выплавки стали, мукомольным заводам, историческим фразам, построению мостов из картона и поеданию москалями ёжиков и бобров с выползнями. Короче - обычный, выживший из ума, самовлюблённый, тупой, нарцистический пердун! Сало не уронил?
Весёлый Роджер
Шмуля, а яка така половая связь между боХатсвом пиндосов и пустой кишенью щирого xoxла? Ведь кроме тебя мудака пердунка, который набухался до глюков, никто не бачил того пиндосного "Геркулеса" с масками и др, що сел у тоби за лесом.