События в миреИсточник25 авг.

Лондонська школа для Сант розробила правила безпечного Різдва

nk_hauz/-mf_ujml4efxmbctbren.png

За чотири місяці до Різдва британські Санта-Клауси сіли за парти, щоб засвоїти нові правила роботи в умовах пандемії COVID-19.

Цього року лондонська розважальна компанія Ministry of Fun, яка управляє «Школою Санта-Клауса» вже 25 років, почала навчання раніше, ніж звичайно.

Організатори різдвяних візитів Санта-Клаусів вирішили зробити все можливе, щоб звести нанівець ризик інфікування своїх клієнтів.

Після навчання школа сповістить громадськість про те, що відвідування будинків Санта буде абсолютно безпечним.

Перед виходом на роботу всім їм в обов'язковому порядку будуть вимірювати температуру. А ще в звичку Санта-Клаусів увійде дотримання кількох нехитрих вимог.

Звід з трьох елементарних правил

Засновник і тренер «Школи Санта-Клауса» Джеймс Ловелл запропонував своїм вихованцям дотримуватися трьох простих норм.

Перша - носіння фірмової маски Санти, зшите із червоного оксамиту і облямованою білим хутром. Маска буде сприйматися дітьми абсолютно нормально, так як за довгі місяці пандемії цей аксесуар став для них звичним.

Друге правило - дотримання двометрової дистанції між Санта-Клаусом і дитиною під час привітання. Це жодним чином не вплине на магію свята, вважає Джеймс Ловелл.

Третє нововведення - безконтактні санки, на яких розмістяться подарунки. Той, кому вони призначені, просто потягне до себе сани за мотузочку, уникаючи близького контакту з Сантою.

За словами містера Ловелла, в минулому році за восьмитижневої період зимової активності Сант школа зареєструвала понад 1000 замовлень. В цьому році число бронювань буде вдвічі нижче звичайного, вважає тренер.

Люди не зовсім впевнені, що запрошення в будинок Санта-Клауса абсолютно безпечно. Тому сьогодні необхідно переконати їх у зворотному.

💬 Последние комментарии
Флорин Курта
Думаю, что у тебя нет никаких доказательств. Людям, которые высказывают тезисы и не могут их доказать лучше не учавствовать в полемиках.
Флорин Курта
А что за наука такая? Наука совсем недавно утверждала, что щуки рождаются из водорослей.
---
это факт,доказательство которого может требовать или полный дурак или не очень хороший актер.Думаю что ты плохой актер.
Флорин Курта
Это не факт. Поэтому я и прошу аргументировать утверждение, то есть предъявить доказательства.
---
я вообще не называл людей. я называл национальности,причем научно признаными названиями.Тебе же нужно затаскать до блевоты тему .Я в этом участвовать не буду.
===
Это все равно как аргументировать что цифра 2 это цифра 2.Зачем нужно аргументировать известный факт??
---
честно говоря другого ответа не ожидал и даже не надеялся.А вопрос был не о русских прошлых и нынешних.И не о носителях языка.Вопрос был о украинцах-Кичится и гордится рэволюцией когда есть характерный пример французов ....я не знаю как это назвать корректно.Французы просто поняли ,что рэволюция привела к морю крови и появлению Наполеона как императора.И понадобилось усилия многих стран ,что бы его угомонить.Много усилий и опять море крови.Это история ...Поэтому прежде чем повторять лозунги нужно подумать и еще раз подумать.Но видимо это не о нас...Ты мне больше не интересен.
Авторские статьи