События в миреbabel.ua19 янв.

Лондонський аеропорт «Хітроу» втратив статус найбільш завантаженого летовища Європи. Він опустився на третє місце

nk_hauz/-mrol7vyzndjeffjkkg3.jpg

Лондонський аеропорт «Хітроу» за коронавірусний 2020 рік втратив статус найбільш завантаженого аеропорту Європи.

Про це пише Bloomberg.

«Хітроу» опустився на третє місце, втративши у 2020 році 73% пасажиропотоку. Натомість на перше місце увірвався новий аеропорт у Стамбулі, який обслугував 23,4 мільйона пасажирів. Друге місце зберіг аеропорт імені Шарля де Голля в Парижі (22,3 мільйона).

Також у п’ятірку увійшли аеропорт «Схіпхол» у Нідерландах та аеропорт «Шереметьево» у Росії. Європейські аеропорти через коронавірусні обмеження втратили велику кількість пасажиропотоку, тоді як у Росії та Туреччині це падіння було меншим.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...