Майже півмільйона мешканців Мадаґаскару страждають від голоду
События в миреbastion.tv30 июня 2021

Майже півмільйона мешканців Мадаґаскару страждають від голоду

Аномальна за 150 років посуха, яку зафіксували на півдні острова Мадаґаскар, спричинила продовольчу кризу у цій африканській країні.

Вже зараз понад 400 тисяч осіб не мають доступу до їжі та питної води, звітує сайт Всесвітньої продовольчої проґрами Орґанізації об'єднаних націй.

Зазначається, що голодні люди масово полишають свої домівки та у пошуках харчів рухаються на північ острівної держави, де проживає 20 мільйонів громадян.

«Я була свідком моторошного, якщо не сказати драматичного й відчайдушного видовища. Я побачила, що сотні дорослих і дітей нагадують людську подобу: вони дуже схудлі, а шкіра звисає з кісток. Щодня там умирають десятки голодних людей. Це надзвичайно критична ситуація! Гуманітарна допомога, якої вони негайно потребують, зіставна з тією, що її отримували жителі Бахр-ель-Ґазалю у Південному Судані у 1998 році», – коментує ситуацію реґіональний керівник Всесвітньої продовольчої проґрами Лола Кастро.

Делеґація Мадаґаскару в ООН закликала міжнародних партнерів запобігти масштабному голоду, попросивши виділити фінансову допомогу на загальну суму 155 мільйонів доларів США для закупівлі необхідних продуктів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Нехватает подарочных наборов презерватитвов.
Весёлый Роджер
Шмуля - Это психология вора-прапорщика! Если от БОЛЬШОГО взять немножко, то это не воровство, а делёжка! Больше 20% ВВП Союза разворовывалось!!!
Весёлый Роджер
Шмуля шо так ты вопросом травмирован? Ты застеснялся? Ты наш Голубой воришка? Ну пой тоди ... "Но от тайги до британских морей, Красная Армия всех сильней." И это не вызывает сомнения... "Рассказал бы лучше, як ты прикрываясь партбилетом, пиСдил со склада, всё подряд и зимой и летом?" Ну а шо не рассказать, как усё там було, ну в смысле пока там ыщо хоть шой-то до тебя було, ну понятно, шо писли тебя вже одна разруха чи "Голый Вася" на складе!
ВИВСЯНКА ПАН
- Бэримор! Цэ каша чи що? - Вивсянка, пан. (Шерлок Холмс на мове).
Весёлый Роджер
"Патриотизм - последнее прибежище Шмули_Елен!" (…) Вин щирый пиСдабол –затейник! Только не «негодяев» надо писать, а полных поддонков! Тому шо Шмуля, именно вот такой продажный 10грн патриот- бандеровец, коммунист-нацист тай продажный вор-портяночник! Как он тут, на словах, за простых людей «сильно переживает», а сам их на нищенскую життю у пиндоколонии обрекает! Та олигархив щирых как он при этом прославляет!
44
Террористы демонтировали очередной памятник.
44
Хамский вызов? А на себя в зеркало смотреть не пробовал:?)