События в миреwww.unn.com.ua22 окт.

Малайзія відкриє тропічний Лангкаві для іноземних туристів та очікує на повернення 32 тисяч трудових мігрантів

nk_hauz/nRMr8Pd7R.jpeg

Малайзія дозволить іноземним робітникам повернутися в країну після 16-місячної перерви через пандемію COVID-19 і дозволить деяким туристам подорожі на курортний острів Лангкаві, заявив в п'ятницю прем'єр-міністр Малайзії, передає Reuters, інформує УНН.

Угода, досягнута урядової цільовою групою по боротьбі з пандемією щодо іноземних робітників, було надто очікуваною в життєво важливих секторах, таких як плантації пальмової олії і виробництво гумових рукавичок, які покладаються на працю мігрантів.

"Спеціальний комітет з управління пандемією сьогодні погодився із запропонованими стандартними робочими процедурами для в'їзду іноземних робітників в Малайзію, особливо для задоволення потреб плантаційного сектора", - йдеться в заяві прем'єр-міністра Ісмаїла Сабрі Якоба.

За його словами, квоти на робітників-мігрантів і терміни надходження в інші галузі все ще узгоджуються.

Малайзія покладається на близько двох мільйонів зареєстрованих робітників-мігрантів, які виробляють все, від рукавичок до запчастин для iPhone.

Минулого місяця уряд країни заявив, що буде приділяти першочергову увагу поверненню 32 тисяч робочих в плантаційний сектор, щоб полегшити серйозний дефіцит робочої сили, який ускладнив виробництво пальмового масла. Малайзія займає друге місце в світі за його виробництвом.

Виробники гумових рукавичок також звернулися до уряду з проханням дозволити іноземним робітникам повернутися, щоб задовольнити зростаючий попит в цьому і наступному році.

З середини листопада Малайзія також дозволить деяким міжнародним мандрівникам відвідати свій тропічний курортний острів Лангкаві, відкривши його кордони для іноземних туристів вперше з початку пандемії.

За словами прем'єр-міністра, туристи повинні пред'явити негативний результат COVID-19 і свідоцтво про вакцинацію, а також мати туристичну страховку на суму 80 тисяч доларів.

💬 Последние комментарии
е
Кравчук, Кучма и Ющенко и ВСЕ америкосы - кумиры Елены и это ФАКТ!
наблюдатель
В настоящее время врачи объяснили, что желание употреблять эти острые овощи обычно возникает при инфекционном заболевании, особенно в том случае, если заложен нос. Речь идет об обычном инстинкте, когда организм пытается бороться с инфекцией разными способами.
Макс
Кому чего... и такое бывает.
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И категория людей, на которых не одевают маски, — это маленькие дети («очень маленькие, а не с накрашенным черным лаком ногтями с фиолетовым волосами уже пьющие пиво школьницы»), которые могут просто пугаться таких масок, капризничать снимать их или плакать, говорит врач. Но если дети носят такую ​​маску охотно и играя, то для общего блага лучше на них ее в общественном месте тоже надеть, советует эксперт.
Макс
И каждый человек, страдающий бессонницей, должен ограничить употребление напитков с кофеином. В идеале от чая и кофе лучше вообще отказаться.
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.