Марокканські жінки боряться проти дискримінації і утиску прав
События в миреdip.org.ua12 июля 2021

Марокканські жінки боряться проти дискримінації і утиску прав

Повідомлення про дискримінацію і утиск прав жінок надходять з Марокко. Нещодавно чотирьом жінкам було відмовлено в доступі в п’ятизірковий готель в Марракеші під час бронювання, тому що вони були «без супроводу» своїх чоловіків або членів їх сімей чоловічої статі. Готель, зі свого боку, демонстрував «суворе дотримання марокканських законів».

У Марракеші дискримінація жінок тепер поширюється навіть на готелі, коли жінки самотні і / або без супроводу дорослих. Нещодавно групі людей, що складається з двох сімей з дітьми та чотирьох жінок, в тому числі одиноких, було відмовлено в розміщенні в 5-зірковому готелі Domaine Abiad в Марракеші.

«Ми зробили замовлення на платформі, яке потім було підтверджено», – каже Самед, один з членів групи. Одружений і батько двох дітей, він додає, що, прочитавши правила готелю, група була здивована умовою, яка змусила його звернутися до закладу. Фактично, платформа автоматично відправляє, в разі підтвердження бронювання, повідомлення електронної пошти з умовами перебування, правилами і різними брошурами.

Так сім’ям, ні одиноким жінкам!

«Ми випадково виявили постанову, яка в першому реченні оголошує, що установа не приймає жінок марокканської національності без супроводу їх чоловіків або членів сім’ї», – пояснює Лейла Б., одна з незаміжніх дівчат. Під згадкою «важливі зауваження» готель дійсно заявляє, що він «строго застосовує законодавство Королівства Марокко про туризм», і підтверджує свою позицію в документі, що супроводжує бронювання.

«Доступ до закладу буде суворо заборонений для будь-якої марокканської жінки, які не супроводжуваної її чоловіком або родиною. Докази і обгрунтування будуть запитані при реєстрації».

На цьому неприємності групи з зазначеним істеблішментом не закінчилися. Публікуючи в соціальних мережах скріншоти, присвячені порушених прав жінок, що викликало багато суперечок, готель відправив повідомлення, щоб «вибачитися і згадати про неправильне формулювання», повідомляє Самед. Його друг каже, зі свого боку, що “власник готелю зателефонував матері, яка забронювала номер, і спочатку сказав їй, що вони мають намір запропонувати нам договір і знайти рішення, щоб кожен міг приїхати”.

Після опублікованій в соціальних мережах інформації про інцидент і реакції інтернет-користувачів, власник готелю вийшов на передову і нібито пригрозив групі судовим позовом.

Представник готелю визнає «серйозну помилку» і приносить свої вибачення

Реагуючи на відгуки користувачів після цього протиріччя, представник готелю вибачився перед незадоволеними клієнтами на сторінці відгуків в Google. Охарактеризувавши інцидент як «серйозний проступок», менеджер Domaine Abiad оголосив, що вирішив прийняти ряд заходів, які можна застосувати з цього моменту.

У ньому згадується «відсторонення директора з комунікацій до подальшого повідомлення», що діє до тих пір, поки це питання не буде «прояснене з членами загального керівництва». Заклад обіцяє запропонувати безкоштовну ніч на всі вихідні (2 дня або більше непряме бронювання) в липні і серпні 2021 року для всіх жінок, які відчули себе ображеними, написавши відгук в Google, щоб продемонструвати прихильність готелю статусу марокканських жінок в Королівстві. «Ми дуже серйозно ставимося до цього питання і обіцяємо нікому не допускати дискримінації в якій би то не було формі».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
А при том тогда не вывозили из страны, чуешь разницу?
Отож
Эстонцы не выговаривают Б,Г и Д. Н.п.: "не тай пок" это "не дай Бог". И анекдот. Едет в авто эстонец. Увидал свежую коровью лепешку,остановился и сгреб ее в носовой платок со словами: "приКотится!" Через неделю едет через то же место,выходит из авто и со словами "не приКотилось" вытряхивает лепешку.Вот такой тормозной менталитет
Отож
Давно пора нас рать на МВФ и повернуться к Китаю ради дешевых и главное - без условий кредитов. Так ведь обделались с "Мотор-Сичью". Простит ли Си такую пакость - вот в чем вопрос!
Весёлый Роджер
А при чём тут Россия, Путин и ты ворюга, всЁ со склада пиСдящий та ищащий оправдания своему воровству! Ты опять с вопроса сxoxлил, ТУПОЙ ты свинорылый ворюга-дэбил!
ЗАПЛАТИ ЖКХ И СДОХНИ
уКРАИНА: ЗАПЛАТИ ЖКХ И СДОХНИ
уКРАИНА ВЫРУЧИТ
Неужели украина литве не поможет?
Серж
Скоро территория террора останется сама с собой. СУГС!!!