События в миреnewformat.infoAug 6

Мати еміра Катару стала найвпливовішою жінкою в арабському світі

nk_hauz/HXCEUAM7g.jpeg

Однією з найвпливовіших жінок в арабському світі прийнято вважати другу з трьох дружин катарського еміра Хамада бін Халіфа аль-Тані — шейхиню Мозу аль-Міснед.

Завжди елегантна, в нарядах від кутюр, з королівською поставою, вона є не тільки законодавицею моди, а й активним громадським діячем. Її сміливий образ дав поштовх до змін у житті катарських жінок.

Але справа не тільки в красивих костюмах, доглянутому обличчі і бездоганній зачісці: до її думки прислухаються не тільки на Сході, але і у всьому світі. Зі своїм майбутнім чоловіком вона познайомилася, коли їй було 18 років. Але дівчина не поспішала вийти заміж. Моза здобула освіту психолога в Університеті Катару, після чого поїхала на стажування до Сполучених Штатів.

Повернувшись додому, вона стала другою дружиною еміра і народила йому сімох дітей. Всього ж у Хамада бін Халіфа аль-Тані — 25 дітей від трьох дружин.

Поки діти були маленькі, Моза займалася їх вихованням. Коли вони виросли, то вона продовжила своє навчання, тим самим заслуживши повагу чоловіка.

Моза стала першою жінкою, кого шейх допустив до влади. У Катарі вона керує освітніми, гуманітарними та благодійними проектами, веде активну громадську діяльність та є спеціальним послом ЮНЕСКО за базовим і вищої освіти.

— Я хочу, щоб школи сприймалися як святині, які ні за яких умов не можуть стати мішенню під час війни, — каже шейхиня.

Вона витратила роки на те, щоб всі діти в її країні змогли отримувати освіту. І об’їздила півсвіту з гуманітарною місією, давши можливість більш ніж 10 мільйонам дітей вступити в школу.

Завдяки їй, жінки в Катарі мають право голосувати, водити машину і одягатися не так строго, як в сусідніх країнах.

У світі її вважають іконою стилю. До речі, вона не носить хіджаб, прикриваючи волосся стильним тюрбаном. В одязі віддає перевагу сучасні, але стримані фасони, не боїться носити яскраві речі. В її гардеробі — багато дизайнерського одягу, пошитого на замовлення іменитими модельєрами, а також коштовностей.

Цього року Моза виповниться 62 роки. На престол зійшов один з її синів. Вона продовжує піклуватися про майбутнє своєї країни і про те, щоб в арабському суспільстві жінка завжди залишалася на почесному місці.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
УВАГА! Ну вот и Покращення для Шмули_Елен и ему подобным! Ну вот, наконец-то запанует гэтот гандон, у дупу эбаный пропа_Хандон! Вот свезло нему, так свезло… --------- «США оплатят создание «горячей линии» для доносов в СБУ. Гражданам предлагают доносить о "сепаратизме, фейках и российской дезинформации".» ______________________ Если хочешь як запизденец боХато житти, надо на кацапив часто доносити! Вот она кохання життя у пиндоколонии!!! Вот о чём так мечтал ВЕСЬ украинский народ!!!
Весёлый Роджер
НЕ надо тварь со мной сравниваться, даже близко! Пошёл на фуй старый ты плешивый продажный вор-нацист, бывший жидоxoxлячий вор-коммунист! Ты про плавку металла нам тут лекцию читал - забыл дэбил!
----
Молчит падлюка тупая - АНАЛитик херов, Сороский сосун, русофобный обсерун!
Луна-2
Но пусть тогда не жалуется на такое отношение к себе
Луна-2
Привет Ро!Это ее дело сколько ластиц она таскает и какую маску для лица употребляет ..скажу так -с кем поведешься ,от того и наберешься- Эра -Вера выбрала в подруги Елену - ну что ж -ее дело.
Елена
В отличие от тебя дурня я трохи ещё что-то помню,так сиотрю другой раз чтобы напомнилось уточнилось, память то не та, шестой десяток,а не то что ты мудак пишешь,мы примерно ровесники,плюс минус, только я маладая и красивая Леночка,а ты страрый алкаш и козёл.хе.
Елена
☺️✋
Авторские статьи
Авторские статьи5ч. назад
На его месте должен был быть я \ Российский след в попытке ликвидации помощника Зеленского
Авторские статьи6ч. назад
Покушение на Шефира. Что это было? 1
Авторские статьи6ч. назад
Скандал с кроссовками и деньги не от Байдена: чем занимается Зеленский на Генассамблее ООН
Авторские статьи11ч. назад
Франция - больной человек Запада. Д.Джангиров и М.Хазин
Авторские статьи13ч. назад
Новая эра: украинцы будут жить как в английском романе
Авторские статьи13ч. назад
Зеленский и демократия: на Украине строят «правильную» двухпартийность по заказу Запада
Авторские статьи14ч. назад
Саакашвили улетел, но 17 раз обещал вернуться
Авторские статьи15ч. назад
Востоковед Карнеев: Союз России и Китая даст достойный ответ «новому НАТО в Тихом океане»
Авторские статьи15ч. назад
Александро-Невская лавра: вечный приют именитых малороссиян 1