Меган Маркл і принц Гаррі дали публічну відповідь після того, як королева позбавила їх усіх повноважень
События в миреbilshe.com3 дня назад

Меган Маркл і принц Гаррі дали публічну відповідь після того, як королева позбавила їх усіх повноважень

19 лютого Букінгемський палац опублікував офіційну заяву з підтвердженням того, що Меган Маркл і принц Гаррі не мають наміру повертатися до виконання офіційних обов'язків членів королівської сім'ї. Згідно з цим документом, герцог і герцогиня Сассекські повинні будуть відмовитися від патронажу благодійних організацій, покровителями яких вони стали. До того ж, принца, очікувано, позбавили усіх військових звань - зокрема, звання генерал-капітана Королівської морської піхоти Великобританії.

Раніше в пресі вже ходили такі чутки. Інсайдери розповідали, що Гаррі вкрай сильно дорожить своїми титулами - він з самого дитинства мріяв зробити кар'єру в армії і дуже заради цього старався. Так що зараз принц, напевно, засмучений рішенням власної бабусі.

«Хоча всі засмучені цим рішенням, герцог і герцогиня залишаються гаряче улюбленими членами сім'ї», - йдеться у висновку заяви.

До слова, саме подружжя теж виступили з офіційним посланням. Багатьом інтернет-користувачам здалося, що таким чином Меган і Гаррі вирішили дати відсіч.

«Ми залишаємося вірні... служінню Великобританії і всьому світу, і пропонуємо свою незмінну підтримку організаціям, яким опікувалися, незалежно від офіційної ролі», - цитує подружжя The Guardian.

1 комментарий

Написать комментарий
  • СВОБОДНАЯ УКРАИНА
    3 дня назад
    генерал-лейтенант ржу-нимагу ))))))))))))) у них тоже кумовство и протекция от бабули)))
    Ответить
Авторские статьи