События в миреcikavosti.comJun 4

Мексиканські фермери стали свідками того, як їх поле пішло під землю

На очах жителів невеликого міста Санта-Марія-Закатепек в штаті Пуебла, Мексика, земля буквально пішла з під ніг! Ділянка посівного поля просто раптово провалилася.

nk_hauz/-mbkebnunlkjn19xm-2w.jpg

Котлован має діаметр 60 метрів і глибину 20 метрів. Як повідомляє Міністерство навколишнього середовища, сталого розвитку та територіального управління, поле могло просісти через геологічний розлом і змін рівня води в грунті. Фахівці не виключають, що котлован може вирости, тому вони попросили евакуюватися місцевих жителів. Однак люди, які живуть в регіоні, вважають, що в цій ситуації винен уряд і місцеві підприємства. «Річ у тому, що у всій цій області відбувається надмірна експлуатація води. Під землею просто утворилися порожнечі і печери », – коментує ситуацію місцевий активіст Мігель Лопес. Також в регіоні проходить газопровід, який, на думку місцевих жителів, становить величезну небезпеку для регіональної екосистеми. Зараз губернатор штату відправив на місце просідання державну комісію, яка винесе висновок лише через 30 днів

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!