Мексиканські фермери стали свідками того, як їх поле пішло під землю
События в миреcikavosti.com04 июня 2021

Мексиканські фермери стали свідками того, як їх поле пішло під землю

На очах жителів невеликого міста Санта-Марія-Закатепек в штаті Пуебла, Мексика, земля буквально пішла з під ніг! Ділянка посівного поля просто раптово провалилася.

Котлован має діаметр 60 метрів і глибину 20 метрів. Як повідомляє Міністерство навколишнього середовища, сталого розвитку та територіального управління, поле могло просісти через геологічний розлом і змін рівня води в грунті. Фахівці не виключають, що котлован може вирости, тому вони попросили евакуюватися місцевих жителів. Однак люди, які живуть в регіоні, вважають, що в цій ситуації винен уряд і місцеві підприємства. «Річ у тому, що у всій цій області відбувається надмірна експлуатація води. Під землею просто утворилися порожнечі і печери », – коментує ситуацію місцевий активіст Мігель Лопес. Також в регіоні проходить газопровід, який, на думку місцевих жителів, становить величезну небезпеку для регіональної екосистеми. Зараз губернатор штату відправив на місце просідання державну комісію, яка винесе висновок лише через 30 днів

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Владимир
Мда.
999
Украинские власти достойно ответили Путину с его токсичным планом. Отныне публично проявившие свою гомофобность граждане Украины будут приговариваться к тюремному заключению. Трепещи,РФ!
поп забияка
великому карлику Плешивому Хуйлу - ла-ла-ла-ла!
Елена
Всё верно,но Порошенко признала Россия,раньше Чехия не была России враждебной, всё течет, всё изменяется,а Роджер нет,был мерзавцем,им и остался,☝️, козёл., Роджер козёл.
поп забияка
все кто против СкрЕпонутой паРаши - все русофобы! да здравствует великая 47-я хромосома лапотных кацапов! уга товарисчи
Поздно пить боржоми
Уже лучше. Но уже не поможет. Все давно сгнило. А либеральная пресса поднимет насмех.
Игбун Хохлов
Ну, Путин же прямо сказал: ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ПЕРЕВОРОТ. Прямее никак не скажешь. Что тут можно перекрутить? А разрыв дипотношений - совсем не обязательное условие.