События в миреwww.ukrinform.ua2 нояб.

Меркель підкреслила роль банків у досягненні глобальних кліматичних цілей

nk_hauz/00JJpxF7R.jpeg

Самої допомоги багатих країн бідним на шляху захисту клімату буде недостатньо, основну роль у фінансуванні трансформації мають відіграти банки.

Про це заявила в.о. канцлера ФРН Ангела Меркель, виступаючи на кліматичній конференції в британському м.Глазго в понеділок, передає кореспондент Укрінформу.

За словами Меркель, зрозуміло, що лише за гроші платників податків неможливо буде акумулювати необхідне фінансування - за деякими оцінками, більш ніж 800 мільярдів доларів на рік, - якими б багатими не були промислово розвинені країни. Потенціал для фінансування, на її думку, має насамперед Світовий банк, який є основним гравцем, «але також багато інших банків розвитку».

Важливою глава уряду ФРН назвала також мобілізацію приватного капіталу. Найкращий спосіб зробити це – встановити ціну на CO2, вважає вона.

«Як тільки CO2 матиме ціну, приватні інвестори також зможуть зорієнтуватися, в якому напрямку технологічно інвестувати», - заявила Меркель, нагадавши, що Європейський Союз вже має таку систему ціноутворення для промислового сектора.

Що стосується внеску розвинутих країн, то План надання допомоги, ініційований Канадою і Німеччиною, показує, що обіцяні 100 мільярдів доларів США можуть бути виділені не раніше 2023 року. Німеччина обіцяє підвищити свою частку до 6 мільярдів.

Меркель зазначила, що країни, які розвиваються, вимагають, щоб 50 відсотків із цього 100-мільярдного пакета були використані на адаптацію їх енергосистем. «Ми повинні дуже серйозно поставитися до цього, адже нинішня шкода від кліматичної кризи вже добре помітна», - підкреслила Меркель.

Вона додала, що для досягнення кліматичної нейтральності до середини століття, потрібні не лише значні інвестиції, але й «повна трансформація способу життя та роботи, вироблення енергії та мобільності».

Як повідомлялося, 31 жовтня у Глазго під егідою ООН розпочалася кліматична конференція СОР-26, що триватиме до 12 листопада. Саміт у Глазго проходить із запізненням на рік через пандемію коронавірусу. Шість років тому в Парижі близько 200 країн узгодили індивідуальні плани у боротьбі з глобальним потеплінням. Згідно з Паризьким пактом, країни мають переглядати свої попередні зобов'язання щодо скорочення викидів вуглецю кожні п'ять років, а потім оголошувати про плани зі ще більшого та швидшого скорочення.

💬 Последние комментарии
Омелян Косопизд, Митець
Совсем е*анулись, свино*бы? Терран ПУ чётко скзал "Военных баз на Украине не допустим." Типа "красные линии.." и всё такое.. Русских позлить решили? Перебрали "храброй воды" на фуршете? Ну , прощайтесь , значит, и с нынешней Украиной. С Украиной в границах 2021 г. Горький урок 2014 года вам, вафлежуям, видимо, впрок не пошёл. И вы невнимательно "следите за мировой шахматной мыслью" .Хотя, ваш "остап бендер" , которому давеча хлопали в Раде дольше, чем КимченЫну , по-идее, как прошаренный жидок, нос по ветру должен держать стойко.
Неангл
Сгорів сарай, гори і хата
Омелян Косопизд, Митець.
Из всего, что увидел в Европе , всё правда и даже есть что добавить. Париж - самое мерзкое метро из всех, в которых довелось побывать. Грязное, мрачное, ужасно вонючее. Крысы возле Елисейских полей - да . Мусор , за*бывающие грязные арабы и ниггеры возле Эйфеля - да. Сена - грязная лужа. Как и Дунай В Будапеште. Днепр возле Киева, по сравнению с ними - кристалльно чистый "эвиан" . А Нева в Питере - вообще "дистиллят" , в сравнении с ними. Амстердам, летом, ночью - просто пи*дец! Обоссаный со всех сторон"конотоп" Но утром - свеж и чист. Ибо с 04:30 начинается повальная мойка и все это...льется в каналы. ( та-даамммм!!) Прокатились на катере - вода местами вонючая, шопи*дец. Штыняло так, будто ты где-то недалеко от колхозной фермы, а не в столице дизайна Европы. Нил в Каире - намного чище и приятнее , чем вОды Амстердама. Так что не европейцам подпё*дывать, что русские, мол, свиньи дикие. Вообще, в Европе есть полно хорошего. Вот Италия особенно маленькие городки,Парденоне, например чистота и порядок. И аккуратные , чистенькие люди. То-же, например, в Мьолбю ( Швеция ), Мальмё , в Троннхейме, в Осло. Или, в Словакии, в высоких Татрах - чистенько, уютно "карамельно/лампово " Видимо, курортные зоны. Из-за того и люди приятные и аккуратные. Ну а чистота, почти как в центре Москвы. Почти....
макс
Крым стал Российским потому, что Путин не позволил появиться базам НАТО в Крыму. Теперь и Новороссия войдёт в РФ. Идиотизму украинской власти нет предела.
Елена
Человек думает он царь природы, оказывается нет, Роджер думает он с деньгами царь людей, царёк,а на самом деле чмо позорное,дебил и козёл.
Елена
Зато можно уверенно что США не полицейское государство,притом оружия на руках столько,что в других странах,не скажу каких, хе,будь у них столько оружия погибших и раненых было бы как на войне.
Елена
Терпилы и чмошники мнят из себя Хероев,нет таких унижений и оскорблений которых бы не слышала современная Россия и не утерлась,х...ли , деньги прежде всего,Роджер вон ради денег на всё готов,иба гандон.