Мешканці Нідерландів вишикувались у черги до відчинених крамниць
События в миреwww.ukrinform.ua04 мая 2020

Мешканці Нідерландів вишикувались у черги до відчинених крамниць

У Нідерландах після скасування деяких карантинних обмежень відкрилися магазини одягу, взуття та аксесуарів, а також торговельні центри.

На торгових вулицях у середмісті Гааги повно людей, перед магазинами утворюються черги, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Для шопінгу встановлені чіткі умови – у маленьких крамничках водночас можуть перебувати лише двоє покупців, у великих – до десяти. Обов'язковою є соціальна дистанція, у тому числі в чергах.

На вході усі клієнти мусять дезінфікувати руки. Продавці працюють в масках та рукавичках.

Більшість магазинів відкриті з 12:00 до 17:00.

Як повідомляв Укрінформ, влада Нідерландів оголосила, що з 11 травня у країні знову відкриються дитсадки та початкові школи.

Уже дозволено працювати стоматологам, однак перукарі та масажисти ще  не можуть повернутися до роботи. Також не поки що не можна відвідувати будинки для літніх.

Більшість запроваджених у Нідерландах обмежувальних заходів з метою протидії поширенню коронавірусу продовжили до 20 травня. До 1 вересня у країні скасовано усі масові заходи.

Влада постійно нагадує про необхідність зберігати соціальну дистанцію в 1,5 метра. За порушення передбачено штраф у розмірі 400 євро.

За останніми даними, у Нідерландах кількість випадків зараження коронавірусом перевищила 40 500.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Да ?Да ты что? всё таки не понимаешь ты Хохлов многого, очень жаль.
бандерос
Старая кляча так и осталась слабоумной
Игбун Хохлов
Добровольно идти на унизительные и невыгодные условия - это не капитализм, а идиотизм.
Светлана
Спасибо за статью и правду-как на Западной Украине отстаивалась наша истинная каноническая вера!! Истинно верующие и истинно патриоты!
Светлана
Царство Небесное настоящему герою!!
Starый Йухан
Проект из серии "гиперлуп" на лохов расчитанный. Но, секта свидетелей Маска и всевозможные креаклы верят в своего гуру и аватара в одном лице. Бля, как я смеялся, когда показали это шоу для олигофренов, как на Теслах подъехали два астронаута с дебильными улыбками, но в "космическом" прикиде от Версачи и в лабутенах с длинным голенищем, а на головах шлемы от коронавируса. Затем лохам объявили, что погода не лётная, и шоу переносится на попозже. Бу-га-га...
е
а куда интересно деваются многочисленные выпускники военных вузов, которым мы с вами платим деньги, куда девается налог в 1,5% да и отчисления на армию с основных налогов? Ау, патриоты, вас эти вопросы не интересуют? не заплачено? Т.е. я плачу все это и должен за профессиональных военных идти выполнять их работу?