«Ми знизимо викиди, але світу це не допоможе» - керівництво Shell
События в миреmind.ua09 июня 2021

«Ми знизимо викиди, але світу це не допоможе» - керівництво Shell

Нафтогазова компанія Shell не чекатиме результату апеляції і підкориться рішенню суду Гааги про прискорене зниження викидів, пише The Bell з посиланням на Financial Times, в розпорядженні якої опинилася заява керівництва компанії.

Того, чого чекають від цього рішення екоактивісти, воно все одно не дасть, попередив головний виконавчий директор компанії Бен ван Берден.

Ван Берден написав, що Shell «прийме виклик» і що рішення суду не означає зміни стратегії, а лише її прискорену реалізацію.

«Ми будемо намагатися знизити викиди СО2 ще більше», – зазначив він.

Одночасно топ-менеджер висловив розчарування тим, що суд виділив його компанію серед інших і виніс гучне, але мало корисне для зниження сумарних світових викидів рішення.

«Уявіть, що Shell прямо сьогодні зупинить продажі бензину і дизпалива, – пише ван Берден. – Це моментально знизить наші викиди. Але світу загалом не допоможе ніяк. Попит на паливо не зміниться».

Shell, яка отримує більшу частину виручки саме від продажів моторного палива, продовжить його виробляти і продавати в довгостроковій перспективі.

Наприкінці травня суд постановив, що Shell має знижувати викиди вуглекислого газу швидше, ніж запланувала – на 45% до 2030 року порівняно з рівнем 2019 року замість такого ж скорочення до 2035 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Переведи будь так ласка, ведь у тобу у сраке е указка? "мы теперь наимося,будемо жэрты" - цэ на буковинском наречии? Шмуля у тоби у В.Вуйках е родичи? А шо за семь рокив ни куда ни пийшли, а тильки скачите як козлы на месте? Шо в следующие СТО рокив поскачите швыдчее? Это ответ ДЭБИЛА тупого для больных шизиков!
-----
Эй настальгильщик ответ дэ?
Весёлый Роджер
Сто раз тебе тут многие писали - не надо свои мечты другим приписывать! Я не виноват, шо ты непривитый и тому не можешь у маске працювати тай миньет брати! Сделай разрез на маске, вокрут разреза вышей свастикой щирую вышиванку! Нацики так и попрут до тебе, на твою "дешёвую" АЗС. Ну туда на травку, у грязную канавку!
Весёлый Роджер
Шмуля, "младой" ты наш дэбил 70-летний, косящий тут пид ДЮЖЕ "младую" 57-летнюю жинку, шо без ластиц тай без трусов! Таки, а не ты ли МУДАК только что писал про свою девственность: «4 копейки тогда,в 1985 электричество было, сколько сейчас?тогда бензин сорок и тридцать копеек было, сколько сейчас? сколько хлеб тогда стоил ,?16 и 20 копеек, сколько сейчас?не хочешь сравнить?газ балон большой 3,50….» Не ты? А кто? Твой напарник по цеху? Таки скажи ему що вин тоже МУДАК, раз даже не читает, шо его коллега-русофоб тут высерает!
Елена
За то тебя ебут и в сраку и в рот,и ты этому рад,хе.
Елена
Ну и тогда зачем ты сравниваешь?70 копеек был газ,ну и что? раньше баба дивкою була,була и сплыла,а я маладая и красивая Леночка,вот так,и не в труселях до колен,не свисти, свисток.
Елена
В западной Германии убыль населения уже в начале 80- х была,в Японии та же история,и это не связано было с уровнем жизни,будуть гроши,багато,а тебе небось завидно?мы теперь наимося,будемо жэрты,хе,а у тебя слюни будут текти.