События в миреaspekty.netOct 25

Мільярдери Китаю багатіють фантастичними темпами

nk_hauz/-mkru0o1drrymawqmetd.jpg

Статок 500 найбільших бізнесменів Китаю в поточному році зріс більше, ніж за попередні п’ять років разом узятих. Про це повідомило видання Le Figaro з посиланням на дані щорічного дослідження компанії Hurun.

Усього в порівнянні з 2019 роком кількість мільярдерів в Китаї зросла на 257, до 878 осіб — без урахування Гонконгу і Макао.

Жорсткі карантинні заходи, вжиті в країні для стримування коронавірусу, виявилися особливо прибутковими для цифрових гігантів, оскільки мільйони китайців виявилися ізольовані в своїх будинках, зазначають автори дослідження.

Джек Ма, піонер електронної комерції зі своєю платформою Alibaba, як і раніше є володарем найбільшого національного статку з $58,8 млрд. За ним йде глава цифрового гіганта Tencent Поні Ма, зокрема, який випускає популярний додаток WeChat, з $57,4 млрд.

На третьому місці Чжун Шаньшань, керівник концерну Nongfu Spring, виробника бутильованої води, продукція якого має важливе значення в Китаї. Його статок оцінюється в $53,7 млрд.

Ван Сін, засновник компанії з доставки їжі Meituan, в цьому році збільшив свої статки в чотири рази і став тринадцятим в Китаї за розміром статку. Річард Лю, глава гіганта електронної комерції JD.com, подвоїв свої статки, до $23,5 млрд і займає 16 місце.

Охорона здоров’я також стала багатообіцяючим сектором: засновник виробника вакцин Zhifei Цзян Женьшен потроїв свої статки, до $19,9 млрд, зайнявши 20 місце.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?
Авторские статьи