Мільярдери Китаю багатіють фантастичними темпами
События в миреaspekty.net25 октября 2020

Мільярдери Китаю багатіють фантастичними темпами

Статок 500 найбільших бізнесменів Китаю в поточному році зріс більше, ніж за попередні п’ять років разом узятих. Про це повідомило видання Le Figaro з посиланням на дані щорічного дослідження компанії Hurun.

Усього в порівнянні з 2019 роком кількість мільярдерів в Китаї зросла на 257, до 878 осіб — без урахування Гонконгу і Макао.

Жорсткі карантинні заходи, вжиті в країні для стримування коронавірусу, виявилися особливо прибутковими для цифрових гігантів, оскільки мільйони китайців виявилися ізольовані в своїх будинках, зазначають автори дослідження.

Джек Ма, піонер електронної комерції зі своєю платформою Alibaba, як і раніше є володарем найбільшого національного статку з $58,8 млрд. За ним йде глава цифрового гіганта Tencent Поні Ма, зокрема, який випускає популярний додаток WeChat, з $57,4 млрд.

На третьому місці Чжун Шаньшань, керівник концерну Nongfu Spring, виробника бутильованої води, продукція якого має важливе значення в Китаї. Його статок оцінюється в $53,7 млрд.

Ван Сін, засновник компанії з доставки їжі Meituan, в цьому році збільшив свої статки в чотири рази і став тринадцятим в Китаї за розміром статку. Річард Лю, глава гіганта електронної комерції JD.com, подвоїв свої статки, до $23,5 млрд і займає 16 місце.

Охорона здоров’я також стала багатообіцяючим сектором: засновник виробника вакцин Zhifei Цзян Женьшен потроїв свої статки, до $19,9 млрд, зайнявши 20 місце.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
"Где деньги,Зин?" Явный гибрид Хлестакова с Маниловым. Что еще нас ждет? Коробочка, Держиморда,Плюшкин или все-таки Тяпкин с Ляпкиным?
999
"Прости их,Господи,ибо не ведают,что творят". (Новый Завет). Коллаборанты - это те,кто работает по указке Дж.Байдена и временной поверенной посольства США.
999
Налицо - АшиПка. Не &49,а - &40.
999
Ошибаетесь. Минимальная пенсия в декабре 2013 г - $130.В феврале 2014 г - менее &49. Во сколько раз она скукожилась?
ВОЗЬМИ СЕБЕ СВОЮ ГРЯЗЬ
Ты перепутал адресата, или ты придурок конченый не умеешь понимать смысл написанного? Забери себе всю ту гадость что ты тут высрал.
Степан
читаю и плачу!! сука, а расиянского мальчика без трусиков, тоже он на крест прибивал?
Луна-2
Роджер ну это же шутка - хотя в каждой шутке есть доля правды...))))Ясен перец- что в два часа ночи не пойдешь на предмет изучения роли в номер к знаменитому артисту....