Мільйонні скарби пірата Моргана до цих пір не знайдені
События в мире14 апреля 2020

Мільйонні скарби пірата Моргана до цих пір не знайдені

Навколо скарбів, захованих легендарним англійським капером сером Генрі Морганом, ходить безліч легенд. Як то кажуть, тільки ледачий не писав про незліченні багатства, які благородний пірат сховав десь на островах Карибського басейну. І неймовірні історії про заховані Морганом багатства не дають спокійно спати всіляких шукачам скарбів ось уже на протязі більш ніж трьох століть.

Прибережні райони і глибинні території Панами - популярне місце для паломництва шукачів скарбів. Тут знаходять цілі печери, битком набиті коштовностями і золотом, а в руслах давно пересохлих річок знаходять жили дорогоцінних металів. Відома в світі шукачів скарбів історія розповідає про те, що в кінці 90-х років минулого століття два колишніх американських солдата, які колись служили в зоні Панамського каналу зуміли-таки забезпечити собі досить безбідну старість. Знайти величезний скарб, захований в печері біля річки Чаграс, за чутками, самим Генрі Морганом, їм допомогла стара піратська карта, придбана у простого ринкового торговця. Знайдені багатства були віддані уряду США, під юрисдикцією якого в той час перебувала Панама. А успішні шукачі скарбів отримали свою компенсацію, яка навіть за нинішніми мірками є зовсім чималою. Якщо міркувати про скарби Генрі Моргана, «кар'єра» якого рясніє зухвалими блискучими перемогами, то безумовним лідером серед можливих місць знаходження скарбів є острів Кокос.

Протягом декількох століть, перш ніж ця територія була прийнята під юрисдикцію коста-риканського уряду, острів був улюбленим місцем для перепочинку багатьох джентльменів удачі. З чуток, якщо скласти докупи всі багатства, які морські розбійники заховали тут, то вийде сума, ледь не перевищує мільярд доларів США. З другої половини XIX століття сюди було споряджено понад 300 експедицій, а з 1935 по 1940 рік на Кокосі особисто побував Франклін Рузвельт, який на відміну від численних шукачів скарбів просто ловив тут рибу і відпочивав.

Слід зазначити і такого відомого шукача скарбів, як Август Гісслер, який з 1889 року протягом 20 років невпинно шукав піратські, в тому числі і Морганових, багатства. Втім, скарби острова Кокос досі перебувають під завісою таємниці. Відомо, що Морган неодноразово бував на Кайманових островах і Гаїті. На одному з клаптиків суші, в достатку розкиданих то тут, то там по цій акваторії, у легендарного капітана навіть був свій будинок. Ходять чутки, що десь тут король карибських піратів зарив незліченні скарби, проте відшукати що-небудь досить цінне досі так нікому і не вдалося.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Пипл хавай ,не обляпайся!!! Процесс пошел на полную...То сосед обманом привез на ДОПОРС ,то отзывы о герое с ато только положительные,то начальник отделения ничего такого не знал и вообще окажется что это спецоперация фсб по дискредитации авакова и героев ато.Как можно обманом привезти на допрос? как можно в райотделе полиции просто ,без записи в журнал попасть в какой нибудь кабинет и вообще в здание ? Что за бред? Все идет к отмазыванию начальства райотдела и минимизации круга виновных.Не удивлюсь если выяснится что потерпевшая хорошо отзывалась о Путине и считала Крым российским или предпочитала смотреть российские фильмы и разговаривала на русском языке. С ветераном ато уже все понятно-герой с расстройством психики на фоне борьбы с агрессором и требует психологическую помощь....Естественно скоро подтянутся активисты и волонтеры,знающие его по совместной борьбе еще с Мариуполя...Хавай пипл ,хавай.
Игбун Хохлов
Не может жить хохлатый холоп без польского пана, без его любви, ласки и пиздюлин. "Нерабы" во всей красе.
Гость
Отвратительный сосед, отбери у него все дети. Он не достоин воспитать трех детей, при этом мстил девушке не за что. У девушки есть право отказаться от отношения, и не надо цепляться и мстить её. А вот сосед мудак, его надо выехать колом в жопу
Игбун Хохлов
Хамерика -самая развитая и бохатая страна в мире! Сала Хамерике!)))))) Полено, ау!
Виталий
Нормально!)))но и не скучно!!!))))
Влад
Нужно выебать детей соседа . И все усьаканится. Мочи ментобыдло.
Влад
Ебать хохлов-рабов. Заслужили.