События в миреdip.org.ua23 апр.

Міністр фінансів Німеччини відкидає звинувачення у фіаско Wirecard

Міністр фінансів Німеччини заперечив будь-яку провину у шахрайстві Wirecard у розмірі декількох мільярдів євро. Олаф Шольц приєднується до довгого списку політиків та чиновників, які заперечують відповідальність за невмілий нагляд і те, що критики законодавців вважають упередженим настроєм, який підтримує Wirecard, який не зміг запобігти найбільшому післявоєнному шахрайству в Німеччині.

nk_hauz/-myxh-mvbnwledzextyt.jpg

Справа нарівні зі скандалом з Енроном у США спричинила відставку керівників двох німецьких наглядових органів, перегляд нормативних актів та розслідування кримінальних справ. Wirecard, який почав з обробки платежів за азартні ігри та порнографію, перш ніж перетворитись на гарячий запас технологій і, нарешті, найбільше шахрайство в Німеччині, кинув хмару на претензії Шольца на зміну Ангели Меркель на посаді канцлера на вересневих виборах.  Деякі законодавці оскаржили його висновки, тоді як один вимагав вибачення. Громадське розслідування виявило контакти між Wirecard, колишніми співробітниками спецслужб та найвищими чинами уряду, включаючи Меркель, яка, не знаючи про пивоварний скандал, лобіювала компанію в Китаї. Компанія подала заяву про неплатоспроможність минулого року, заборгувавши кредиторам майже 4 мільярди доларів, після того, як розкрила в своїх рахунках 1,9 мільярда євро. EY заявила, що діяла професійно і звинуватила в шахрайстві “надзвичайно складну злочинну мережу, призначену для обману всіх”.

💬 Последние комментарии
Голос разума
О сбитом Боинге поподробней раскажи. Давно не слышал новых версий. А также о том, кто "захапал нашу Украину"
Елена
Следствие разберётся,а Роджеру оно не надо,сразу в Гуантанамо на курорт, бесплатно, питание и проживание за счёт американского налогоплательщика,его будет охранять,кормить и лечить(от пьянства)американское правительство.,лет 10.
Елена
Таки да,слышно?хе.
МАЙДАН ПРИВЁЛ К МОРЮ КРОВИ В уКРАИНЕ!!!
Так же и твой майдан привёл к морю крови, и скорее всего, в украине крови льётся на порядок больше чем во Франции!!!
Голос разума
Давай продемонстрируешь на примере Крыма с тремя государственными языками. В скольких школах изучают татарский и украинский язык?
Голос разума
В России идет постоянная фальсификацыя истории. Например, в России проглотили фейк о "расстрелянных крымчанах под Корсунем", и даже возвели его в "историческую правду " посредством "документального фильма" «Крым. Путь на Ро́дину»
Голос разума
Вообще-то, ты сам указал, ключевое понятие РОССИЯ НЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНА В ПРЕКРАЩЕНИИ ВОЕННЫХ ДЕЙСТВИЙ НА ДОНБАСЕ.
Авторские статьи