Міноборони Австрії закупить в Італії вертольотів на €300 мільйонів — ЗМІ
События в миреwww.ukrinform.ua21 сентября 2020

Міноборони Австрії закупить в Італії вертольотів на €300 мільйонів — ЗМІ

Федеральне міністерство оборони Австрії прийняло рішення придбати 18 багатоцільових вертольотів AW169M італійського виробника Leonardo на загальну суму у близько €300 мільйонів.

Про це повідомляє у неділю австрійська газета Die Kronen Zeitung.

"Тривалий і складний пошук нових вертольотів для федеральної армії закінчився, і міністр оборони Клаудіа Таннер вперше розставляє акценти: вона придбає для потреб армії 18 італійських багатоцільових вертольотів AW169M від виробника Leonardo", - повідомляє газета з посиланням на обізнаних з процесом закупівлі співрозмовників.

Таким чином, нові італійські вертольоти AW169M прийдуть на зміну застарілим гелікоптерам Alouette III, які вже близько 50 років перебувають на озброєння австрійських збройних сил. Інші варіанти, які розглядалися австрійським міноборони для можливого придбання – вертольоти американської компанії Bell та європейської Airbus (Німеччина/Франція).

Згідно з газетою, загальна сума контракту – 300 мільйонів євро, і це є найбільшою закупівлею для австрійської армії за останні 20 років. Приблизно дві третини цієї суми підуть власне на придбання вертольотів, ще одна третина – на інфраструктуру, логістику, навчання пілотів.

Планується, що 12 гелікоптерів будуть бойовими, ще шість використовуватимуться у тренувальних цілях.

Перші гелікоптери AW169M мають приземлитися в Австрії влітку 2022 року.

Поки в МО Австрії офіційно не підтвердили угоду, однак в оборонному відомстві повідомили, що незабаром відбудеться пресконференція з цього приводу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Вера
пипец...
Луна-2
привет...Милай а ты сам не хочешь на АТО? -Правильно..жИЗНЬ ДОРОЖЕ НЕ ТАК ЛИ? а Что ты лично сделал для того , чтобы в стране жизнь наладилась? Правильно умничка ты мой - НИЧЕГО- Тогда зачем обвинять Человека , который хоть что -то но пытается сделать для страны?Который хоть что-то но добивается делать ? Хотя бы ту же вакцину - которая копия из России ,как ты писал в прошлый раз, и то на Украине были бы спасены жизни.Ты вот славишь американскую вакцину - а ведь она -небезопасна для украинцев .А знаешь почему США ЗАКРЫЛИ КАНАЛ Медведчука? Да просто потому что они боятся того,Что Российская вакцина куда лучше и эффективнее чем ихнее гуано, что не будут кандидаты из Украины топать на испытания ихней хваленной вакцины...
Елена
Конечно поможет и помогает уже давно,а ты не знал?
Елена
Какие берцы,какой такой выстрел осколочный гранатомётный?чо ты пургу несёшь, в чулках ты ходишь и в туфлях на высоком каблуке,ха.
ПиздуйвАТОхохол
Як вона у укров ,дупа пэчэ,як пэчэ.
Елена
Не факт,ха.
Елена
Ты всех до кучи не мети,не все одинаковые и тараканов в моей голове куда меньше,чем у других, надеюсь, может и ошибаюсь,но дурой меня точно из близких и знакомых никто не называл,даже за глаза.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!