События в миреnews.finance.uaAug 7

Минулий рік став для світової авіації найгіршим в історії – IATA

nk_hauz/PqRdnbMng.jpeg

У 2020 році повітряне сполучення скоротилося більш ніж наполовину. Попит на міжнародні пасажирські перевезення знизився на 75,6% в порівнянні з попереднім роком, а загалом попит на авіаперевезення впав на 65,9%.

Про це йдеться в звіті Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), пише Reuters.

Загальна виручка від пасажирських перевезень у 2020 році впала на 69%, до $189 млрд, а чисті збитки авіакомпаній склали $126,4 млрд. На кожного пасажира припав збиток в розмірі $71,7.

«Зниження кількості перевезених авіапасажирів у 2020 році було найсуттєвішим з моменту початку спостережень за глобальними перевезеннями приблизно в 1950 році», – йдеться в звіті IATA.

В результаті авіакомпанії перевезли на 60,2% менше клієнтів (1,8 млрд осіб), ніж в 2019-му (4,5 млрд осіб).

«У розпал кризи, в квітні 2020 року, 66% світового парку комерційного повітряного транспорту було зупинено через те, що уряди закрили кордони або ввели суворий карантин. Мільйони робочих місць зникли», – зазначив гендиректор IATA Віллі Уолш.

Асоціація відзначає, що найбільше постраждав Близький Схід, де пасажиропотік зменшився на 71,5% в порівнянні з 2019 роком. Слідом ідуть Європа (-69,7%) і Африка (-68,5%).

Китай став найбільшим внутрішнім авіаринком у 2020 році вперше за всю історію спостережень, оскільки на внутрішньому ринку авіаперевезення стали швидше відновлюватися після успішної боротьби з COVID-19.

💬 Последние комментарии
Елена
Всё они там знали что талибы возьмут страну и не скрывали этого,просто не думали что так быстро, козлослик а ведь это эффективная экономика Штатов,первая Армия в мире и не смогли одолеть голодранцев,которым никто не помогал,ну чуть-чуть Пакистан по немногу,а как же так? запомни, Украина не Афганистан, Запад нам поможет,и это факт.
Елена
Он ещё будет президентом,вот увидишь.
Елена
Как создал Коломойский такой ПриватБанк ,такой эффективности до него в Украине на то время не было,по мировым стандартам
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И выбран новый человек: "одним из 450 депутатов Государственной Думы нового созыва станет Анатолий Вассерман".
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
Однако представители трудящихся масс плохо повели себя, изолированные в городе, без церкви, которая сдерживала бы их сознание чувством вины, или воспитывала испытывать чувство стыда.