События в миреhromadske.ua24 окт.

«Міс Америка-1958» виставила свою корону на аукціон, щоб зібрати гроші для вчителів. Таку нагороду у США продають уперше

nk_hauz/FIdyvXdnR.jpeg

84-річна Мерилін ван Дербур, яка у 1958 році перемогла на конкурсі краси «Міс Америка», виставила на аукціон свою корону — це сталося вперше в історії цього конкурсу у США. Виручені гроші ван Дербур передасть на допомогу вчителям, які постраждали від пандемії COVID-19.

Про це повідомляє The Washington Post.

За словами жінки, ідея продати корону «Міс Америка» в неї виникла після інтерв’ю для документального фільму. Вона зв’язалася з ювелірною фірмою Schoppy’s, яка створила всі прикраси в історії конкурсу краси, щоб дізнатися, наскільки цінною є її нагорода.

З’ясувалося, що корона «Міс Америка», інкрустована кристалами Swarowski, разом із браслетом (його ван Дербур теж отримала за перемогу в конкурсі), можуть коштувати до 40 тисяч доларів. При цьому вартість виробництва корони — 2,5 тисячі доларів.

«Я не знала, що мої корона і браслет такі цінні. Мені таке ніколи й на думку не спадало», — пригадує жінка. Хоча уточнює: «Всі, хто знає переможницю "Міс Америка", знають, що корона — найбільш особлива річ, якою вона володіє».

Ван Дербур виставила на аукціон корону, браслет, а також розшиту блискітками сукню дизайну Альфреда Босанда, в якій вона святкувала 75-річчя «Міс Америка» у 1995 році. Стартова ціна на всі три лоти становить 20 тисяч доларів.

nk_hauz/R3Pyvudng.jpeg
nk_hauz/-TEyDXdnR.jpeg
nk_hauz/ggsyDuO7g.jpeg

Виручені з аукціону гроші ван Дербур планує передати благодійній організації, яка допомагає постраждалим від пандемії COVID-19 вчителям у її рідному місті Денвер. Вона каже: хоча й так пожертвувала гроші організації, сподівається, що аукціон надасть особливість цьому кроку.

«Це мій власний спосіб показати особливу вдячність людям, які зібралися й вирішили продовжувати працювати на благо країни. Вона йде не з банківського рахунку, а від чийогось серця. Я віддаю дещо, що має для мене важливе значення», — пояснює ван Дербур.

Після перемоги на «Міс Америка-1958» жінка займалася правозахисною та благодійною діяльністю. Серед іншого, вона заснувала організацію з підтримки жертв сексуального насилля (яке сама пережила в дитячому віці) й стала авторкою кількох книг.

💬 Последние комментарии
---
ни кто ни куда не сядет .Зеленский тоже говорил о *посадках* и....??
Гость
Будет разговор
Елена
Роджер когда видит это флаг креститься и плюёт ,а что эта гнида может ещё сделать
ALWAS
Мы этого много лет добивались. Не давали развиваться мелкому бизнесу, гоняли бабулек с цибулькой и старичков с бурячком. А тут ещё авантюра с короновирусом. Но за всё нужно платить. И это- только начало.
Гость
Да уж.
кипчак
Польша любит только слабых соседей и ненавидит сильных - все еще страдает манией величия. В своих глазах можно (не от большого ума) себя так видеть, но по факту поляков сделали куклами в руках еще большего маньяка -США, которому точно не нужна сильная Россия и Германия в Европе. Тут и пригождаются "гоноровые" поляки, страдающие манией величия, клюнувшие теперь на подачки из-за океана и пока еще из Европы. Приходится, правда, юлить. Как верно заметил политолог С.Михеев , были бы у поляков принципы, то им нечего было бы делать в Европе с ее всепоглощающей толерантностью. Пока не могут выбрть , кто они - католики или члены европейского гей-клуба. Приходится днем быть католиками, а ночью геями или наоборот.
3020
Главное, что за такие фокусы кто-то сядет, как кончиться срок ЗеНаполеона.