События в миреsuspilne.mediaOct 3

Музей Гуггенхайма в Абу-Дабі відкриють у 2026 році

nk_hauz/a2MiRMD7g.jpeg

Відкриття філії Музею сучасного мистецтва Соломона Гуггенхайма в Абу-Дабі планується у 2026 році — через двадцять років після того, як про проєкт було оголошено вперше. Про це заявив директор Музею Гуггенхайма Річард Армстронг, пише Artnet News.

Спочатку відкрити Музей Гуггенхайма в Абу-Дабі планували в 2012 році, але плани кілька разів переносили: спочатку через економічну кризу, а потім через пандемію коронавірусу.

nk_hauz/gXciRGvnR.jpeg

Аніш Капур, Моя Червона Батьківщина (2003)

"Схоже, тепер ми можемо сказати щось певне", — зазначив Армстронг на брифінгу в Базелі. У департаменті культури і туризму Абу-Дабі підтвердили, що будівництво Музею Гуггенхайма завершиться в 2025 році.

Площа майбутнього музею — 30 тисяч квадратних метрів. Спроектована архітектором Френком Гері, будівля стане найбільшою філією Музею Гуггенхайма. Проєкт повинен стати одним з центрів нового туристичного району на острові Саадіят. У 2017-му там вже з'явився Лувр Абу-Дабі.

💬 Последние комментарии
123
Если ЕС так сильно нужен дополнительный газ, то он должен соглашаться на любой маршрут.
Гость
У Каменюки черноморская акула откусила хуй под корень и теперь у него фантомные боли . Шо болить рагуляцкий евнух !
Каменяр
Я періодично переглядаю відео з презентацією "русскоязычной челюсти" і просто умиляюсь.
Гость
Каменяр - галычанский рагуль i пIдарас ! Ездит на выходных у Польшу в переходах сосать - пидробиток называется!
Каменяр
Рускоязычная челюсть - гірше ніж челюсть акули, і тим більше ніж кулак. А на кулак "рускоязычные челюсти" нарвались вже не раз...
Каменяр
При Путинскій владі СУЩЕСТВУЕТ вся Росія, за винятком кооперативу "ОЗЕРО" та кількох тисяч конвоїрів і охоронців новоявленого імператора.
Гость
Дристовича кастрировать ( это щас модно , он будет не против ) , а потом засунуть его язык мигранту негру в жопу и моднейший получится речнык!!!