Музеї Ватикану можуть відкритися вже з 1 лютого
События в миреwww.ukrinform.ua18 января 2021

Музеї Ватикану можуть відкритися вже з 1 лютого

Музеї Ватикану можуть відкритися вже 1 лютого — рішення було прийнято керівництвом Губернаторства Граду Ватикан.

Про це, передає Укрінформ, повідомила директор музеїв Ватикану Барбара Ятта в інтерв'ю Vatican News.

На думку Ятти, семикілометровий музейний маршрут, а також невелике число відвідувачів у літні місяці - і воно навряд чи виросте в найближчому майбутньому - не становлять проблеми для санітарної обстановки, однак дирекція віддала перевагу узгодити власні рішення з постановами італійського уряду.

Ятта також зазначила, що музеї Ватикану під час пандемії не приймали відвідувачів, але весь цей час не припинялися реставраційні роботи, видавнича діяльність, роботи майстерень, ремонт приміщень.

«У цей період єдине, чого нам не вистачає, - це найголовніший аспект нашої установи, а саме спілкування з публікою», - сказала Ятта.

Уряд Італії від 14 січня допускає відкриття музеїв у країні, але тільки в деякі дні і на певних територіях.

У так званих «жовтих зонах» музеї можуть бути відкриті по буднях, проте більшу частину Італії уряд має намір віднести до «помаранчевої зоні» починаючи з неділі 17 січня.

Нові обмеження діятимуть щонайменше протягом місяця.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Герои Илловайска
Герои Крут, Арсен Борисович, и рядом с нами не стояли!
Герои Илловайска
Оно не сложно, Арсен Борисович. Пришел, увидел, получил... Все точно так, как у вас на работе.
Герои Илловайска
Говно вопрос, Арсен Борисович! Если надо - повторим!
Весёлый Роджер
Алле - Ось цэ ни Америка Нигора Шмулевич, вас наЭбали - цэ Африка!!!
Весёлый Роджер
ПЕРЕМОГА!!! Пипец москалям!!! Вот чаму Шмуля не ответил на вопрос! Читайте читачи та читачка, да не упадите у ваши тачки! «Всего за два месяца с начала 2021 года в Украине было произведено 1107 ед. автотранспортных средств, что на 3% больше, чем годом ранее.» Ну куда клятым москалям за вами угнаться!!! С их сотнями тысяч!!! Вот она коханное пидпиндосное правление! Вот ОНО щирое Солнце - оно таки взошло, для боГатеющих думкою скакунов, ось цэ за що так скакал майдан! Сало не роняем, и далее до Эуропы так стрибаем! Здоровенькі була Африка – ми идем до тебе!
Весёлый Роджер
Ответ дэ??? Скики бибик собрали заводы никак ыщо не вмырущие?
Весёлый Роджер
Цэ дило - у панов перемога! Но пока нету от неё ничего, кроме этих самих цифр - сегодня там снова +73 804 заболевших, а цэ +500 ко вчерашнему! Мабуть цифиры то липовые!? Чи вакцина дерьмовая? А вот пытание, а у щирой пиндоколонии скики? Ну? Мабуть мульон? Ны? А чаму? А тому що вы щирые мрази никому не нужны! ВЫ расходный материал для войны с Россией! Ось так Шмуля? А как ты же орал, що вам паны сразу пришлют свою кашерную, а москали на своей бензоколонке ничего не умеют! Тут много кто это читал! Эй мразь отвечай!