События в миреwww.ukrinform.uaSep 19

На грецькому острові Самос запрацював закритий табір для біженців

nk_hauz/d9ta7kN7g.jpeg

На грецькому острові Самос 18 вересня відкрився новий табір для біженців, у якому можуть розміститися до трьох тисяч людей.

Про це повідомляє DW, передає Укрінформ.

Як зазначається, об'єкт розташований за п'ять кілометрів від колишнього тимчасового табору поблизу містечка Ваті та інших населених пунктів і оточений високим парканом з колючого дроту.

Міністр у справах міграції та притулку Греції Нотіс Мітаракіс на відкритті заявив, що у новому таборі люди будуть жити в хороших умовах і в безпеці.

Він укотре наголосив, що Греція більше не є воротами для нелегальної міграції в ЄС. За словами міністра, якщо два роки тому на Самос прибули 10 500 мігрантів, то цього року - лише 111.

За повідомленнями грецьких ЗМІ, мешканцям нового табору буде щодня дозволено виходити за його межі з 8:00 до 20:00. Це правило не поширюється на тих, чиє клопотання про притулок було відхилено і хто за договором між ЄС і Анкарою має бути відправлений назад до Туреччини.

Тим часом гуманітарна організація "Лікарі без кордонів" розкритикувала новий табір.

"Мільйони євро витрачені на будівництво об'єкта, оточеного військовим колючим дротом і оснащеного системами спостереження. І все це - для затримання людей, єдиний "злочин" яких полягає в тому, що вони шукають допомоги та стабільності. Ми можемо лише допомогти нашим пацієнтам вижити в цьому таборі", - ідеться в заяві.

Нагадаємо: Самос - перший грецький острів, на якому побудований "закритий центр з контрольованим доступом". Інші подібні об'єкти будуть згодом відкриті на островах Лесбос і Хіос.

💬 Последние комментарии
е
Тищенко не твой брат?? он тут тоже недавно подобную чушь нес... про сало по 50, и говядину по 40-60 грн и даже за 20 он ее типа покупал на Бесарабке))))
е
ха, зеркало дать?)))) т.е. по ТВОИМ словам ты одинокая и НИКОМУ не нужная?)))
е
пока что ВСЕ видят что ТЕБЯ интересуют тут ТОЛЬКО события 20-100 летней давности, а но то КАК живет страна сейчас тебе мягко говоря НАПЛЕВАТЬ...впрочем как и на людей, населяющих ее..
Елена
Жадный и подлый и завистливый ты, ты козлоослик и не одинока,чтобы было понятно,и не 70 лет и всё что написал неправда.
Елена
Можно быть среди людей как в пустыне, одиноким и никому не нужым,чего он уделяет интернету столько времени?
Елена
А мы живём не только прошлым,а и настоящим,шо нравится система где человек человеку роджер?шо то я не удивлюсь в отношении тебя.
Елена
Сахар можно и за а та23.30 грн/кгкупить,олию за 50 грн/до итр,хлеб 12.70 за 800гр., Америка с нами!а с Роджером скрынька, Роджер дывысь вкрадуть её,шож ты будешь делать?хе.
Авторские статьи