События в миреzib.com.uaJun 12

На яких європейських пляжах вода буде чистою на 100%

nk_hauz/-mbzdduwqg8pex_kg3xb.jpg

З настанням літа багато хто розмірковує про те, як опинитися на березі водойми, покупатися й позасмагати. Зрозуміло, щоб і пляж, і вода були якомога чистішими. Є місця, де це гарантовано на 100%.

За даними щорічного моніторингу Європейського агентства з охорони навколишнього середовища, лідерство за чистотою води для купання зберігає Кіпр. У цій країні якість води на всіх пляжах визнано відмінною.

Крім Кіпру, найчистішої водою на пляжах можуть також похвалитися Австрія (97,7%), Греція (97,1%), Мальта (96,6%) і Хорватія (95,1%), наводить дані «Европульс».

Загалом в Європі визнано відмінною якість води в 82,8% місць для купання, що дещо менше, ніж роком раніше (85,1%). А мінімальні вимоги до якості води дотримані на 93% європейських пляжах.

Нагадаємо, що до списку 25 найкращих пляжів світу користувачі Trip Advisor включили 7 європейських. Це Плайя-де-Кофете на Канарських островах і Ла-Конча Біч на березі Біскайської затоки в Сан-Себастьяні (Іспанія), Балос на Криті та Елафонісі в Греції. По одному популярному пляжу є на Сицилії (Реббіт-Біч), у Португалії (Фалезе на Середземному морі) та Франції (Санта-Жіулья на Корсиці).

💬 Последние комментарии
е
Елена, так говоришь в Америке все самое совершенное и продвинутое? Ну-ну....))
НЕтрамф
...а как тебе...Эта ...Цитата :..." в 2010-2013 году Украина достигла самого высокого за всю свою историю уровня валового внутреннего продукта. Значительно повысились заработные платы, из страны никто не выезжал, ни сотни миллионов, ни десятки миллионов, ни миллионы… Страна работала"...
Гость
....камЫняр - ху@ло .... гы.....
Весёлый Роджер
Вони, запизденцы, пышаються тем, що ых эбуть эуропейские паны, фуями большой величины! Через дупу - у Эуропу! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©...»
е
Вопрос спорный конечно...на вкус и цвет фломастеры у всех разные...
ЗаконникЗаконник
Я не антисеміт. Можна сказати, що сам президент мені подобаєтся. Мені його пан не подобається. Олігарх.